ادای احترام میشل اوباما به کامرون بویس

خانواده بویس افشاء کردند که او مبتلا به بیماری صرع بوده است

Robyn BECK / AFP

به دنبال انتشار خبر درگذشت ستاره کانال دیزنی در سن بیست سالگی، میشل اوباما با کلماتی تاثر آور به او ادای احترام کرد.

خبر درگذشت این هنرپیشه، شنبه شب ششم ژوئیه اعلام شد. علت مرگ «یک بیماری مزمن» عنوان شد، اما خانواده کامرون اکنون گفته‌اند او مبتلا به بیماری صرع بوده است.

یک سخنگو از طرف خانواده بویس گفت:«با قلبی آکنده از غم اعلام می‌کنیم که امروز صبح کامرون را از دست دادیم.»

«او در خواب بر اثر حمله صرع درگذشت که نتیجه یک بیماری مزمن بود که به خاطرش تحت درمان بود. اکنون دنیا، بدون تردید، خالی از یکی از درخشان‌ترین نورهایش شده، اما روح او از طریق مهربانی و محبت کسانی که او را می‌شناختند و دوستش داشتند، زنده خواهد ماند.»

اوباما در حساب اینستاگرامش، بویس را به عنوان یک «استعداد فوق العاده» ستود. او نوشت:«این شانس را داشتم که دقایقی را با کامرون بویس بگذرانم – در صحنه یک شو در کاخ سفید، و در یک پروژه خیریه – در همین فرصت متوجه شدم که او نه تنها یک استعداد فوق‌العاده بلکه قلبی فوق‌العاده است.»‌

بانوی اول سابق آمریکا در ادامه نوشت:« مهر بسیارم به خانواده، دوستان و طرفداران فراوان او. می‌بوسم و در آغوششان می‌گیرم.»

به دنبال انتشار این خبر، سخنگوی کانال دیزنی گفت:«از سنین کودکی، کامرون رویای آن را داشت که استعداد خارق‌العاده‌اش را با دنیا شریک شود. به عنوان یک مرد جوان، مملو از اشتیاق آن بود که با کارهای خیریه‌اش بر زندگی مردم تاثیر بگذارد.

«او هنرمندی با استعداد فوق‌العاده بود، انسانی به نهایت خوش قلب و با ملاحظه و از همه این‌ها گذشته، فرزند، برادر، نوه و دوستی مهربان و وفادار بود. ما قلبا به خانواده او، همبازی‌ها و همکارانش تسلیت می‌گوییم و در غم درگذشت بی موقعش با میلیون‌ها تن از هوادارانش شریکیم. جایش بسیار خالی خواهد بود.»

قرار بود بویس به عنوان یکی از کاراکترهای دائمی شوی جدید «خانم فلچر» و بازسازی فیلم «شیطان آمریکایی» با نام جدید «شهر بهشت» شرکت کند که موضوع آن پیرامون ستارگان موزیک پاپ در صنعت موسیقی دور می زد.

© The Independent

بیشتر از زندگی