مدونا: در آغاز فعالیتم بارها از من درخواست رابطه جنسی شد

او می‌گوید نهایتا نخستین قراردادش را با یک همجنس‌گرا بست که فقط به هنرش اهمیت می‌داد

مدونا در مصاحبه‌  با یک مجله موسیقی گفت زمانی که خواننده‌ای جوان و جویای نام بود، افراد بانفوذی در این حرفه کوشیدند تا از او استفاده جنسی کنند.

نماد موسیقی پاپ به «اِن اِم ای» گفته است زمانی که هنوز هنرمند جوان و تازه‌کاری بود که امید داشت تا در حوزه هنر موسیقی «به جایی برسد»، «در خیلی از موقعیت‌ها مردان می‌خواستند از قدرتشان سوءاستفاده کنند».  

او گفت: «من هنرمندی بودم تازه‌کار و خواهان کمک و باید  نزد دست‌اندرکاران ضبط موسیقی یا دی جی‌های بانفوذ می‌رفتم و می‌گفتم: می‌شود کمکم کنید؟ می‌شود به این آهنگ گوش کنید؟ می‌شود مرا به افراد مربوطه معرفی کنید؟ می‌شود برای کمپانی موسیقی‌تان با من قرارداد ببندید؟ و بسیاری از آنها می‌گفتند: بله، به‌شرط آن‌که تو هم این «کار» را بکنی، و معمولا هم منظورشان تن دادن به رابطه جنسی بود».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

مدونا موقعیتی را به‌خاطر می‌آورد که بسیار بی‌پول بود و نزدیک بود به چنان درخواستی تن بدهد، اما در نهایت نتوانست خودش را به انجام آن قانع کند.

او می‌افزاید: «می‌دانستم که اگر آن کار را بکنم، دیگر نخواهم توانست در آینه به خودم نگاه کنم. پس به همان شکل ادامه دادم. هنرمند تشنه‌ای بودم و منتظر تا کشتی کامیابی‌ام از راه برسد، و جالب آن‌که دست آخر یک مرد همجنس‌گرا با من قرارداد بست که هیچ انتظار جنسی از من نداشت و فقط برای موسیقی‌ام ارزش قایل بود».

مدونا روز جمعه چهاردهمین آلبوم خود را با نام «مادام ایکس» منتشر کرد.

قبل از این، آلبوم «قلب شورشی» او در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود.

تاکنون دو ترانه‌ از آلبوم «مادام ایکس» منتشر شده است، ترانه «مِدِلین» با همکاری مالوما خواننده کلمبیایی، و ترانه «تمنا» با همکاری سائی لی، رپر آمریکایی که هر دو در ماه مه منتشر شدند.

© The Independent

بیشتر از زندگی