جنیفر لوپز، دل‌شکسته از عقب افتادن مراسم ازدواجش با رودریگز

مراسم ازدواج جنیفر لوپز به خاطر شیوع کرونا به تعویق افتاده است

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در موزه متروپولیتن نیویورک، مه ۲۰۱۷- Neilson Barnard/Getty Images/AFP

جنیفر لوپز می‌گوید از این که به دلیل اپیدمی کرونا ناگزیر شده جشن عروسی‌اش با الکس رودریگز را به تعویق بیندازد، سخت متاسف است.

روز سه‌شنبه، ستاره فیلم «هاسلر» در برنامه «تودی» گفت که تمام نقشه‌ها وبرنامه‌ریزی‌های مربوط به جشن عروسی‌اش به حال تعلیق درآمده است.

لوپز در پاسخ به سوال مجری برنامه، هدی قطب، که پرسید تاریخ برگزاری جشن ازدواجش چه زمانی خواهد بود، گفت: «کسی نمی‌داند چون راستش هیچ برنامه‌ای نداریم. باید صبر کنید و ببینید اوضاع چطور پیش می‌رود و از جهاتی خیلی دل‌سرد کننده است. می‌دانید، بعد از "سوپر بوُل" و تمام شدن فیلم‌برداری "دنیای رقص" قصد داشتم قدری استراحت کنم. این همان کاری است که فعلا می‌کنیم اما در عین حال نقشه‌های زیادی برای امسال و فصل تابستان داشتیم. فعلا که همه چیز متوقف شده است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

 

با وجود این لوپز می‌گوید هرچند قلبش شکسته چون نقشه‌هایش با رودریگز عملی نشده اما مطمئن است برنامه‌های آینده‌شان حتی بهتر هم خواهد بود.

لوپز ۵۰ ساله گفت: «قدری دلم شکسته چون نقشه‌های بزرگی داشتیم. اما به خودم می‌گویم: می‌دانی؟ خدا نقشه‌های بزرگ‌تری دارد. پس باید صبر کنیم ببینیم چه می‌شود. شاید بهتر شود. باید باور کنم بهتر خواهد شد.»

لوپز پیش‌تر به اپرا وینفری گفته بود قصد داشته پس از نامزدی با رودریگز به سرعت ازدواج کند اما بعدا متوجه شده نیازی نیست عجله کند.

او به وینفری گفت: «جالب است، وقتی نامزد شدیم فکر کردم: اوه، دو ماه دیگر ازدواج می‌کنیم. اما انگار همه افکار گذشته‌تان به شما برمی‌گردد، مثل همه آن احساسات رمانتیکی که باعث شد سه مرتبه ازدواج کنم.»

© The Independent

بیشتر از زندگی