طراح جنجالی لباس همسر ترامپ

ملانیا ترامپ از طراح محبوب مگان مارکل، همان عضو خانواده سلطنتی که شوهرش به او اهانت کرد، استفاده کرده است.

بانوی اول آمریکا در سفر رسمی دولتی خود به بریتانیا لباسی پوشیده که کار یکی از طراحان محبوب عروس خانواده سلطنتی بریتانیا موسوم به «دوشسِ ساسکس» است.

ملانیا و رئیس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، در روز دوم سفرشان در «وینفیلد هاوس» که مقر زندگی سفیر آمریکا است میزبان ولیعهد بریتانیا و همسرش (دوشس کورنوال) بودند.

خانم ترامپ به مناسبت این شام رسمی، ردایی از طرح‌های «ژیوانشی»، به رنگ قرمز و از جنس کرپ و شیفون ابریشمی و شنلی که تا روی زمین می‌آمد، پوشیده بود.

شرکت طراحی مد فرانسوی «ژیوانشی» از شرکت‌های محبوب مگان مارکل است که لباس عروسی‌اش را کلیر ویت کلر، مدیر هنری این شرکت، طراحی کرده بود.

یکی از کابران توئیتر به این تناقض اشاره کرد که ملانیا لباس این طراح را برای سفر دولتی خودش به بریتانیا انتخاب کرده چرا که همسرش قبلا خانم مارکل را در گفتگویی که ضبط‌ هم شده «کثیف» نامیده بود.

یک نفر توئيت کرد: «توجه کنید که این کار کلر ویت کلر از شرکت ژیوانشی است، یعنی همان کسی که طراح لباس عروس دوشس ساسکس (مگان مارکل) هم بود.»

او در ادامه نوشت: «این انتخاب ریز و خوبی برای ملانیا است اما بعد از آن حرف‌های ترامپ راجع به «کثیف» بودن مگان، کمی غریب است.»

این اولین بار نیست که خانم ترامپ شنل قرمز ژیوانشی تن می‌کند.

در فوریه ۲۰۱۷، بانوی اول آمریکا هنگام ورود در فرودگاه بین‌المللی پالم بیچ، لباس قرمزی که تا روی زانویش می‌آمد و یقه گرد بود با همین طرح شنل که ژیوانشی، شرکت مد فرانسوی طراحی کرده بود، پوشیده بود.

© The Independent

بیشتر از زندگی