واکنش ستارگان به بازگشت مجموعه «دوستان»

قسمت جدید سریال «دوستان» در سال جاری ساخته خواهد شد

این سریال به مدت ده سال از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ از شبکه «ان بی سی» پخش شد-NBCUniversal, via Getty Images

دور هم جمع شدن مجدد بازیگران مجموعه «دوستان» و ساخت قسمتی جدید، خبرساز شده است. ریس ویدرسپون، گوئینت پالترو و لورا دِرن، جزو چهره‌هایی هستند که به این خبر واکنش نشان داده‌اند.  

دیوید شویمر، جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، مت له بلانک، لیزا کودرو و متیو پری، بازمی‌گردند تا یک قسمت دیگر از این مجموعه را برای شبکه اچ‌بی‌او کار کنند.

طبق شنیده‌ها هنوز خط داستانی این قسمت ویژه مشخص نیست و در آن هر شش ستاره روی «استیج ۲۴» بازخواهند گشت. استیج ۲۴ صحنه اصلی این نمایش است که در محوطه استودیوی برادران وارنر در بربنک کالیفرنیا واقع شده است.

ویدرسپون که در این مجموعه موفق نقش جیل، خواهر لوس ریچل را بازی کرده است، در واکنش به نوشته جنیفر انیستون در مورد این خبر نوشت: «یا خدا!!!»

ویدرسپون در ادامه نوشت: «چی؟؟؟ محشره!!! این بهترین خبریه که به عمرم شنیده‌ام!!! از هیجان مُردم.»

پالترو هم نوشت: «امکان نداره‌!!!» لورا درن نیز یکی از تکیه کلام‌های معروف شخصیت جویی تریبیانی را نوشت: «آره جونم!»

چارلی پوت خواننده، سراپا غرق در احساسات شد و نوشت «اشک شوق»، و بیلی ایکنرِ کمدین نوشت: «بهتر است مردهای مجرد دوباره دور هم جمع شوند، وگرنه من که پایه نیستم.»

الیزابت بنکس نوشت: «آخ جون»، و سلسته باربرِ کمدین اعلام کرد: «می‌دونم قرار نیست به خوبی قبلی‌ها باشه!»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

آکوافینا، میشل فایفر، و سارا هایلند، بازیگر مجموعه خانواده امروزی، سایر چهره‌های مشهوری بودند که هیجان خود را از شنیدن این خبر نشان دادند.

روز ۲۱ فوریه این خبر فوری از اخبار شبکه اچ‌بی‌او پخش شد. به محض آن که در ماه مه مشخص شود این قسمت ویژه از طریق چه تارنمایی قرار است پخش شود، مخاطبان خواهند توانست آن را تماشا کنند.  

کوین رِیلی سرپرست تولید محتوای شبکه اچ‌بی‌او مکس گفت: «گمان کنم می‌شود این قسمت را قسمتی دانست که همه این دوستان دوباره دور هم جمع می‌شوند. می‌خواهیم در برنامه ویژه‌ای که برای شبکه اچ‌بی‌او مکس می‌سازیم، دوباره دیوید، جنیفر، کورتنی، مت، لیزا و متیو را دور هم جمع کنیم. این برنامه ویژه قرار است همراه با بایگانی کل مجموعه «دوستان» منتشر شود.»

«وقتی از وجود «دوستان» خبردار شدم که هنوز در مراحل اولیه ساختش بود و پس از آن، سال‌ها بخت همکاری با این مجموعه را داشته‌ام و خوشحالم که می‌بینم نسل به نسل بینندگان با این مجموعه ارتباط برقرار می‌کنند. این مجموعه از دورانی که دوستان و مخاطبان واقعاً دور هم جمع می‌شوند بهترین استفاده را می‌کند و گمان می‌کنیم آن روح دور هم جمع کردن مخاطبان قدیمی و جدید در این بازگشت دوباره، در قالب قسمت ویژه تبلور پیدا کرده است.»

© The Independent

بیشتر از زندگی