اولین مسابقه زیبایی هوش مصنوعی در جهان

با اعلام ۱۰ راه‌یافته بخش نهایی، رقابت بین مدل‌های تولیدشده با هوش مصنوعی جدی‌تر شد

تصویر ترکیبی دو مدل ساخته شده با فناوری هوش مصنوعی/ اینستاگرامzarashatavari  و oliviaislivinghigh  

مدل‌ها و شخصیت‌های مجازی که با هوش مصنوعی ساخته‌ شده‌اند، هم اکنون می‌توانند برای تصاحب عنوان «دخترشایسته هوش مصنوعی» (Miss AI) با هم رقابت کنند.

به گزارش فوربز، مدل‌هایی که با هوش مصنوعی تولید شده‌اند، بر اساس زیبایی ظاهری، فناوری که در خلق آن‌ها به‌ کار رفته و نیز میزان محبوبیت آنلاین و نفوذشان در شبکه‌های اجتماعی ارزیابی خواهند شد.

بنا به گفته برگزارکنندگان رویداد جوایز جهانی خالقان هوش مصنوعی، «نفوذ اجتماعی ساخته‌های هوش مصنوعی بر اساس میزان تعامل آن‌ها با طرفداران، میزان رشد مخاطبان و استفاده از پلتفرم‌های مجازی مانند اینستاگرام ارزیابی می‌شود». گروه سازنده شخصیت برنده جایزه پنج هزار دلاری دریافت خواهد کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

داوران دختر شایسته هوش مصنوعی ۱۰ نامزد نهایی دریافت تاج را که باید ۱۰۰ درصد تولید هوش مصنوعی باشند، از بین بیش از یک هزار و ۵۰۰ شرکت بین‌المللی انتخاب کردند تا برای رسیدن به سه جایگاه برتر از نظر زیبایی، فناوری و نفوذ در شبکه‌های اجتماعی، رقابت کنند.

آشنا ایلیک و سرن آی، دو مدل ساخته‌شده با هوش مصنوعی از کشور ترکیه در این رقابت حضور دارند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Asena İlik (@aisenailik)

زارا شاتاوری، یکی از چهره‌های اینستاگرامی که آگاهی‌رسانی درباره زندگی سالم را در اولویت فعالیت‌هایش قرار داده، یکی از منتخبان است. عکس‌هایی از او در حال ورزش، یوگا و استراحت ساخته‌ شده است. البته او با توجه به اینکه ساخته هوش مصنوعی است، نیازی ندارد برای سلامتی‌اش نگران باشد، اما به‌عنوان چهره تبلیغاتی مکمل‌های زنانه، این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد.

شخصیت شاتاوری ساکن هند است و در تولید محتوا آداب و رسوم کشورش را در نظر می‌گیرد. او خود را جنگجویی می‌نامد که با افسردگی و سندرم تخمدان کیست‌ساز سروکار دارد و محصولاتی را که برای تعادل هورمونی مصرف می‌شوند، تبلیغ می‌کند.

آیتانا لوپز، مدل و چهره تاثیرگذار اسپانیایی تولید هوش مصنوعی، هم یکی دیگر از شرکت‌کنندگان در این مسابقه است که بیش از ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام و بیش از ۱۱ هزار دلار درآمد در ماه دارد. شرکت تبلیغاتی که لوپز را خلق کرده، کار کردن با مدل‌های هوش مصنوعی را آسان‌تر و کارآمدتر توصیف کرده است.

اندرو بلوچ، یکی از داوران و کارشناس بازاریابی، در بیانیه‌ای توضیح داد: «هوش مصنوعی در بازاریابی محتوا و تاثیرگذاری پیشگام و جدید است. ابزارهای خلاق و شخصیت‌های مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی آمده‌اند که بمانند و رشد شخصیت‌های تولید هوش مصنوعی در حال حاضر به‌شدت بر تبلیغات، روابط عمومی و برندسازی تاثیر گذاشته است.»

قضاوت درباره راه یافتگان به بخش نهایی همچنان ادامه دارد و تاریخ اعلام نتایج هنوز مشخص نیست.

بیشتر از زندگی