پریسیلا پریسلی از زندگی بعد از الویس می‌گوید

«راستش را بخواهید، هرگز نخواستم بعد از او با کسی ازدواج کنم. هیچ تمایلی نداشتم. هیچ‌کس نمی‌توانست جای او را بگیرد»

پریسیلا پریسلی (راست) در کنار سوفیا کاپولا که فیلمی از زندگی مشترک او با الویس ساخته، در هشتادمین جشنواره فیلم ونیز (سپتامبر ۲۰۲۳)- AFP

پریسیلا پریسلی فاش کرد که چرا بعد از طلاق از همسر فقیدش، الویس پریسلی، هرگز به ازدواج مجدد تن نداد.

این بازیگر ۷۸ ساله، سوم نوامبر، طی جلسه پرسش و پاسخ که در کازینو ساوت پوینت در لاس وگاس برگزار شد، درباره شش سال زندگی مشترک خود صحبت کرد. به گزارش [نشریه] پیپل، گویا پریسیلا این شایعه‌ قدیمی را تایید کرد که تصمیم گرفته بود تا وقتی الویس زنده است ازدواج نکند.

او درباره این موسیقی‌دان که در سال ۱۹۷۷ به دلیل سکته قلبی درگذشت، گفت: «فقط فکر می‌کنم که او نتوانست با این موضوع کنار بیاید.»‌

پریسیلا گفت که حتی بعد از فوت همسر سابقش نیز به ازدواج مجدد علاقه نداشت. او گفت مطمئن بود که ازدواج دوم با ازدواج اولش قابل‌قیاس نخواهد بود.

او گفت: «راستش را بخواهید، هرگز نخواستم بعد از او با کسی ازدواج کنم. هیچ تمایلی نداشتم. هیچکس نمی‌توانست جای او را بگیرد.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

پریسیلا در این رویداد درباره کار شلوغ همسر سابقش به‌صراحت صحبت کرد، و گفت به همین دلیل بود که تصمیم گرفتند بعد از به دنیا آمدن تنها دخترشان، لیزا ماری پریسلی، که در ژانویه ۲۰۲۳ در اثر حمله قلبی درگذشت، فرزند دیگری نداشته باشند.

پریسیلا توضیح داد: «الویس می‌فهمید برنامه کاری بسیار شلوغی دارد و از اینکه دوران کودکی لیزا آن‌قدر که باید، کنارش نبود، کمی احساس گناه می‌کرد. [به دلیل] برنامه‌ها و سفرهای [زیاد] حس می‌کرد به قدر کافی حضور ندارد که بخواهد [فرزند] دیگری داشته باشد.»

این زوج پیشین، نخستین بار در سال ۱۹۵۹ در آلمان، زمانی که الویس در ارتش ایالات متحده آمریکا خدمت می‌کرد با هم آشنا شدند. ارتباط آن‌ها ادامه یافت تا اینکه در سال ۱۹۶۷ ازدواج کردند، در سال ۱۹۷۲ جدا شدند و سال بعد طلاق گرفتند. اکنون رابطه آن‌ها موضوع فیلم زندگینامه‌ای جدید سوفیا کوپولا شده است که در آن کیلی اسپینی و جیکوب الوردی نقش این زوج جوان را بازی می‌کنند.  

پریسیلا پیش از اکران این فیلم و بعد از آن، درباره ازدواج خود با خواننده «موسیقی راک در زندان» صادقانه صحبت کرد. او طی نشست مطبوعاتی بعد از نمایش این فیلم در جشنواره ونیز، گفت که چرا وقتی نخستین بار الویس را در آلمان دید تا این حد به او علاقه‌مند شد.

او اینطور توضیح داد: «الویس در آلمان به هر طریقی درباره خصوصی‌ترین احساساتش با من حرف زد؛ از ترس‌هایش، امیدهایش، از دست دادن مادرش – که هیچوقت نتوانست با آن کنار بیاید. و من تنها کسی بودم که واقعا، واقعا نشستم و به حرف‌‎هایش گوش کردم و به او دلداری دادم. رابطه ما واقعا همین بود.»

 

پریسیلا پریسلی (اینستاگرام):‌ «خوشبختانه به لطف مادر زیبایم از سنین پایین یاد گرفتم چگونه از پوستم مراقبت کنم. وقت گذاشتن برای سلامتی همیشه نتیجه مثبت دارد. دارم روی محصول جدید مراقبت پوست کار می‌کنم که به ساده‌ کردن روال همیشگی‌ام کمک کند. این محصول با تعداد محدود سرانجام به @cilla_inc رسید و امیدوارم شما هم مثل من از آن خوشتان بیاید!»

 

همچنین به‌صراحت گفت با وجود ۱۰ سال اختلاف سنی، موقعی که با هم آشنا شدند هر دو «خط فکری»‌ مشابهی داشتند.  

پریسیلا یادش آمد که وقتی با هم آشنا شدند، الویس ۲۴ ساله بود: «با اینکه ۱۴ سالم بود، اما از سنم بیشتر می‌فهمیدم – عقلم بیشتر از سنم بود. این جذاب بود. مردم می‌گویند خب، موضوع رابطه جنسی بود. اما نه این‌طور نبود. من با او سکس نداشتم. او خیلی مهربان بود، خیلی آرام و خیلی دوست‌داشتنی، اما این را هم درک می‌کرد که من ۱۴ سالم است. ما مثل هم فکر می‌کردیم و رابطه ما همین بود.»‌

او در دوم نوامبر در برنامه پیرس مورگان بدون سانسور درمورد روزهای اول آشنایی با الویس صحبت کرد و گفت وقتی قرارهای عاشقانه‌شان را شروع کردند همیشه الویس با والدین او تماس می‌گرفت تا مطمئن شود آمدن آخرهفته‌ برای او مشکلی ایجاد نکند. سپس گفت که چرا الویس آن زمان تا این حد به او علاقه‌مند بود، و اشاره کرد برایش خیلی مهم بود که در بحبوحه حرفه شلوغ موسیقی‌اش می‌تواند به او اعتماد کند.   

او توضیح داد: «منظورم این است که بخشی از زندگی من شناختن او بود، اما سوال این بود که چرا من؟ چرا به سمت من جذب شد؟‌ چرا از پدر و مادرم می‌پرسید که اشکالی ندارد بروم او را ببینم؟‌ وقتی همه اینها را کنار هم می‌گذارم، می‌فهمم همه اینها به این دلیل بود که من شنونده خوبی بودم. کسی بودم که فکر می‌کنم به من بیش از هرکس دیگری اعتماد داشت. و به این افتخار می‌کنم و هیچ‌وقت ارزشش را برایم از دست نمی‌دهد. هیچ‌وقت به بچه‌های مدرسه نگفتم او را می‌بینم. حتی هیچ‌کس خبر نداشت، چون این اعتماد برایم مهم بود.»‌

© The Independent

بیشتر از زندگی