مگان می‌خواهد قبل از تاجگذاری بیشترین آسیب را به خانواده سلطنتی بزند

مارکل همان روز تاجگذاری برای پسرش جشن تولد می‌گیرد

در حالی که شاهزاده هری به تنهایی در مراسم تاجگذاری پدرش شرکت می‌کند، مگان و فرزندان در کالیفرنیا می‌مانند-TOBY MELVILLE  / AFP

به گفته یک منبع، اگر چه مگان مارکل در مراسم تاجگذاری حضور نخواهد داشت، اما قصد ندارد از ایجاد بحران اجتناب کند.

دن ووتن، مجری «جی‌بی‌نیوز» و ستون‌نویس «دیلی‌میل» به اسکای نیوز گفت: «اگرچه مگان قصد شرکت در این مراسم را ندارد، اما می‌خواهد به خانواده سلطنتی بیشترین آسیب را وارد کند.»

ووتن به نامه‌ای که اخیرا مارکل ۴۱ ساله به پادشاه چارلز سوم ۷۴ ساله در مورد نگرانی‌هایش درباره نژادپرستی در خانواده سلطنتی نوشته است، اشاره می‌کند که به نظر می‌رسد برای روزهای نزدیک به تاجگذاری برنامه‌ریزی شده بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در حالی که شاهزاده هری ۳۸ ساله به تنهایی در مراسم باشکوه تاجگذاری پدرش شرکت می‌کند، مارکل به همراه فرزندانش آرچی سه ساله و لیلیبت یک ساله در کالیفرنیا می‌ماند.

روابط بین این زوج و سایر اعضای خانواده سلطنتی برای مدت‌ طولانی متشنج بود، اما پس از سریال مستند «هری و مگان» و کتاب پرفروش خاطرات هری به نقطه اوج خود رسید.

موضوع پیچیده‌تر، همزمانی اتفاقی مراسم تاجگذاری با چهارمین جشن تولد شاهزاده آرچی است. به این ترتیب هری مهمانی تولد پسرش را از دست خواهد داد تا روز تاریخی پدرش را جشن بگیرد.

بنا به گزارش نشریه نیویورک پست، مارکل همان روز تاجگذاری برای پسرش جشن تولد می‌گیرد و برخی از مفسران سلطنتی معتقند که او قصد دارد توجه‌ها را به سمت خود منحرف کند.
لی کوهن، روزنامه‌نگار و ستون نویس سلطنتی به اکسپرس گفت که تاسف برانگیز است، اما به نظر می‌رسد ساسکس‌ها که دیگر جایگاه سلطنتی خود را ندارد، از هر فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن مناسبت‌های سلطنتی استفاده می‌کنند.

به گزارش نشریه میرر، احتمالا جشن تولد آرچی جشن بزرگی خواهد بود و شایعه شده است که افرادی چون اپرا وینفری، سرنا ویلیامز، الن دی جنرس و همسرش پورشا دی روسی در آن شرکت خواهد کرد.

بیشتر از زندگی