زوج نوجوان ۱۴ ساله نقشه قتل خانواده خود را کشیدند

قربانیان موفق شدند با پلیس تماس بگیرند و زنده بمانند

آلانیا بلیک به عنوان فردی بالغ، متهم به قتل درجه اول و دوم شده است ( Carroll County Sheriff's Office )

ادعا شده است دختری ۱۴ ساله به همراه دوست‌پسر ۱۳ ساله‌اش، نقشه قتل افرادی از جمله اعضای خانواده خود را با تهیه «فهرستی از نام اهداف» ریختند.

به گفته بازپرسان ایالت مریلند، الینا جید بلیک، مخفیانه به اتاق یکی از خویشاوندان ۵۶ ساله دوست‌پسرش رفته و با چکش او را مورد اصابت قرار داده.

ادعا شده است که دوست‌پسر او بعد از شنیدن «فریادی ترسناک» وارد اتاق شده و با چاقویی داسی‌شکل به خویشاوند خود -که نامش محفوظ است - حمله می‌کند.

قربانی موفق می‌شود به ۹۱۱ زنگ بزند [خط تلفنی درخواست کمک اضطراری از پلیس، آمبولانس و آتش‌نشانی در امریکا] و این زوج آغشته به خون، ظاهرا با صدای نزدیک شدن آژیرهای پلیس، به پشت بام این خانه در شهر منچستر فرار می‌کنند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گفته پلیس، این خویشاوند اولین فرد در «فهرست نام اهداف» ایشان بوده و برای مداوا به جراحی بازسازی صورت احتیاج خواهد داشت.

جنیفر بردی، دستیار ارشد دادستان ایالت، گفت پدربزرگ و مادربزرگ بلیک و «احتمالا اشخاصی دیگر» افراد بعدی در فهرست مذکور بودند.

بنا به مدارک دادگاه، این زوج مقادیر هنگفتی پول به دست آورده و بنا داشتند بعد از قتل قربانیان خود، با استفاده از آن به کانادا فرار کنند.

ظاهرا بلیک از دوست‌پسرش خواسته است تا به محض رسیدن به کانادا او را نیز به قتل برساند.

آلاآ؛ اما پسر ۱۳ ساله صغیر تلقی شده و به همین خاطر هویتش باید محفوظ بماند و اتهام‌هایش مشخص نیست.

رسیدگی اولیه در دادگاه برای تاریخ ۶ دسامبر تعیین شده است.

© The Independent

بیشتر از جهان