جنیفر لوپز: «در هر سنی می‌توان شهوت‌انگیز بود»

این ستاره پاپ درست یک هفته بعد از پیوند با بن افلک، راه‌اندازی محصولات جدید خود را جشن گرفت

جنیفر لوپز گفت وقتی صحبت از زیبایی در میان است «تاریخ انقضایی» وجود ندارد - AFP

جنیفر لوپز تولد ۵۳ سالگی خود را با رونمایی از مجموعه‌ای جدید از محصولات مراقبت از پوست به اسم «جی‌لو بادی» (JLo Body) شرکت «جی‌لو‌ بیوتی» (JLo Beauty) جشن گرفت.

این خواننده، بازیگر و غول دنیای تجارت که اخیرا با برگزاری مراسم عروسی‌اش با بن افلک در لاس‌وگاس، طرفداران خود را شگفت‌زده کرد، کارزار تبلیغاتی این محصولات جدید را با یک عکس برهنه آغاز کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

او گفت این مجموعه شامل محصولاتی است که هدفشان «محکم و سفت کردن... بدن» است و افزود خط تولید محصولات زیبایی‌اش قبلا هم محصولی مشابه برای پوست صورت تولید کرده است.

لوپز که روز یکشنبه (۲۴ ژوییه) تولدش بود، به هفته‌نامه پیپل (People) که گفت مجموعه بالم جدید «فرم+فلاتنت تارگتد بوتی» (Firm+Flaunt Targeted Booty) بر پوست باسن تمرکز دارد؛ زیرا مشتریانش خواهان «درمان هدفمند» برای این ناحیه بودند.

او افزود این محصول از تماشای مبارزه مادرش با تجمع بافت چربی در طول دوران کودکی‌اش الهام گرفته است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این ستاره پاپ نوعروس گفت: «به یاد می‌آورم که آرزو داشت یک فرمول جادویی وجود داشته باشد که آن‌ها را از بین ببرد و حقیقت این است که می‌دانیم چنین چیزی وجود ندارد.»

قیمت این محصول ۶۵ دلار آمریکا (۵۴.۲۷پوند) است و فقط در وب‌سایت لوپز (JLo Beauty) در ایالات متحده قابل خرید است.

لوپز گفت می‌خواهد به مردم کمک کند «مراقبت از خودشان را عادی‌ کنند».

او گفت: «این کار خودخواهانه نیست. کاری تقویتی است؛ اگر نتوانید از خودتان مراقبت کنید، مطمئنا نمی‌توانید از هیچ کس دیگری مراقبت کنید.»

او در ادامه گفت وقتی صحبت از زیبایی در میان است، «تاریخ انقضایی» وجود ندارد و از دایانا راس، شر و تینا ترنر به عنوان الهام‌بخش‌های خود نام برد.

او توضیح داد: «من در تجارتی‌ام که در آن، جوانی ارج و قرب دارد و کسانی سعی می‌کنند در زمانی خاص، مخصوصا زنان را کنار بگذارند.»

«این جوری می‌گویند که اوه، تمام شدی، دیگر فیلمی برایت نیست، ما دیگر موسیقی شما را نمی‌خواهیم. بزرگ که می‌شدم، افرادی مانند دایانا راس و شر و تینا ترنر الهام‌بخشم بودند. آن‌ها در سال‌های ۵۰ سالگی خود و زیبا بودند و تقریبا در آن زمان به طور واقعی می‌درخشیدند.»

این فوق ستاره جهانی و مادر دو فرزند اضافه کرد: «معتقدم در هر سنی می‌توان شگفت‌انگیز و شهوت‌انگیز به نظر آمد.»

«واقعا از جمله به عنوان یک ۴۰ ساله خوب به نظر می‌آیی یا به عنوان یک ۳۰ ساله خوب به نظر می‌آیی، به عنوان یک ۵۰ ساله خوب به نظر می‌آیی، بیزارم. چه می‌شود فقط [بگویید] خوب به نظر می‌آیی؟»

لوپز در مراسمی خصوصی در کلیسای لیتل وایت چپل (The Little White Chapel) در لاس‌وگاس با افلک ازدواج کرد؛ کسی که سال گذشته پس از ۱۷ سال از اولین جدایی‌، مجددا رابطه‌‌ خود با او را از سر گرفت.

او روز یکشنبه (۱۷ ژوییه) عکسی از خود در رختخواب به اشتراک گذاشت که حلقه جدیدش را نشان می‌داد. همچنین عکس‌هایی از مراسم را در خبرنامه‌اش، «آن‌-د-جی‌لو» (OnTheJLo) منتشر کرد که نشان می‌داد در طول شب دو لباس‌عروس به تن کرده است.

او نوشت: «انجامش دادیم. عشق زیبا است. عشق مهربان است و معلوم شد عشق صبور است. ۲۰ سال صبوری.»

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی