ویکتوریاز سیکرت و اولین مدل سایز ۱۴

کاتلر اولین مدل درشت‌اندام است که عکسش در کارزار تبلیغاتی ویکتوریا سیکرت تبلیغ شده

کاتلر در اینستاگرام اعلام کرد به‌عنوان اولین مدل سایز ۱۴ این برند تاریخ‌ساز شده و عکسی از خود در لباس زیر بلوبلا منتشر کرد.

بعد از سال‌ها انتقاد از این شرکت به خاطر اجتناب از گنجاندن سایزهای متنوع‌تر، ویکتوریاز سیکرت (Victoria’s Secret) اولین مدل سایز ۱۴ خود را معرفی کرد.

در بخشی از همکاری با شرکت لباس زیر زنانه «بلوبلا» (Bluebella) مستقر در بریتانیا و بنیان‌گذاشته شده توسط یک خانم، ویکتوریاز سیکرت کارزاری تبلیغاتی به راه انداخت و اولین مدل درشت اندام خود، الی تیت-کاتلر را معرفی کرد.

کاتلر در اینستاگرام اعلام کرد به‌عنوان اولین مدل سایز ۱۴ این برند تاریخ‌ساز شده و عکسی از خود در لباس زیر بلوبلا منتشر کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این مدل در توضیح عکس نوشت: «فکر کنم من اولین مدل سایز ۱۴ ویکتوریاز سیکرت هستم. به هر صورت بسیار از همکاری با برندی که در نوجوانی ستایشش می‌کردم، خوشحالم. گامی عالی در مسیر درست برای همه اندام‌ها».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ali Tate (@ali_tate_cutler) on

گرچه این محصول تجاری در گذشته نیز مدل‌های درشت‌اندامی معرفی کرده است، اما خانم کاتلر اولین مدل درشت‌اندام در این سایز است که عکسش به صورت گسترده در کارزار تبلیغاتی و مغازه‌های ویکتوریاز سیکرت تبلیغ شده است.

خانم کاتلر در مصاحبه‌ای با ای‌نیوز درباره این فرصت بیشتر توضیح داد: «سایز ۱۴ درواقع سایز میانگین زنان در آمریکا است و به نظر من هم ما باید شاهد حضور بیشتر خانم‌های این سایزی در رسانه‌ها و دنیای مد باشیم چرا که اکثر زنان این سایز هستند. بنابراین ما هم باید تصویری مطابق با واقعیت از آن در برندها و رسانه‌ها ارائه نماییم. درباره ویکتوریاز سیکرت باید بگویم خیلی هیجان زده‌ام که تصمیم گرفته‌اند خانمی سایز ۱۴ مانند من را روی دیوارها تبلیغ کنند. احساس می‌کنم آنها نیز قدم در راه درست گذاشته‌ و به مخاطبان خویش گوش فراداده‌اند، مخاطبانی که می‌خواستند زنان متنوع‌تری را در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف شاهد باشند».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

خانم کاتلر همچنین به این نشریه گفت احساسی «فراواقعی» دارد که در راه‌اندازی خط لباس تولید مشترک دو شرکت حضور داشته و خود را «روی دیوار در کنار برترین ابرمدل‌هایی می‌بیند که از کودکی ایشان را الگوی خویش کرده بود».

به گفته ویکتوریاز سیکرت این فعالیت مشترک بازتاب‌ دهنده شعار اخلاقی بلوبلا مبنی بر «عشق به خود، پذیرش خود و قهرمان‌انگاری فردیت» است.

اعلامیه مطبوعاتی شرکت اظهار داشت: «این پیام اصلی پشت فعالیت مشترک با شرکت بلوبلا برای مجموعه پاییزی در کارزار «عاشق خودت باش» (#loveyourself) است که طرح‌های زیبای برند را برای زنان قوی و گوناگون گرامی می‌دارد».

در اینستاگرام هم از این اقدام شرکت لباس زیر در گنجاندن و به نمایش گذاشتن زنان گوناگون برای لباس‌های خود، با حمایت و ستایش استقبال شد.

شخصی نوشت: «به‌به، چه مدل واقعی و زیبایی که همه ما می‌توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. عاشقش هستم!»

دیگری گفت: «گامی بی‌نظیر در گنجاندن اندام‌های گوناگون‌تری که به نمایش می‌گذارید، من خودم سایز ۱۴-۱۶ هستم و لباس‌های شما را می‌پوشم، احساس خوبی است که ببینم به نمایندگی از من هم مدلی وجود دارد».

کارزار تبلیغاتی برند با زنان گوناگون بعد از این اتفاق افتاد که اد رازک، مدیر بازاریابی سابق شرکت برای مصاحبه خود با وگ (Vogue) در سال ۲۰۱۸ با انتقاد مواجه شد چرا که گفته بود مدل‌های تراجنستی و درشت‌اندام در نمایش مد ویکتوریاز سیکرت جایی نخواهند داشت چرا این «نمایشی رویایی و وهم‌انگیز است».

کمی بعد از اعلام رسمی لغو شدن نمایش مد سالانه این شرکت، آقای رازک استعفا داد.

ایندپندنت با ویکتوریاز سیکرت برای اظهار نظر تماس گرفته است.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی