اسکارلت جوهانسن هم وارد تجارت لوازم آرایشی بهداشتی شد

ریحانا، جسیکا آلبا، گوئینت پالترو و جنیفر لوپز در حال حاضر تولیدات زیبایی خاص خود را دارند

 خط تولید محصولات جوهانسون با محوریت مواد سازگار با محیط‌زیست و گیاهی است-PASCAL GUYOT / AFP

اسکارلت جوهانسون خط جدید محصولات مراقبت از پوست خود را  راه‌اندازی می‌کند. 

این بازیگر مجموعه های ابرقهرمانی نیز به انبوه ستاره‌هایی که محصولات مراقبت از پوست تولید می‌کنند می‌پیوندد. ژوئن گذشته این نامزد دو دوره اسکار اعلام کرد که با خط تولید خود وارد بازار محصولات زیبایی خواهد شد و روز سه‌شنبه گذشته این بازیگر ۳۷ ساله یک حساب کاربری اینستاگرام و یک وب‌سایت راه‌اندازی کرد که در آن نگاهی اجمالی به برند خود، The Outset را ارائه می‌دهد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

 جوهانسون در یکی از پست‌های خود با اشاره به سال‌های همکاری با لورآل، لویی ویتان، دولچه و گابانا و دیگران نوشت: «من در طول زندگی حرفه‌ای چهره چندین شرکت لوکس بوده‌ام و همه آن تجربیات واقعاً فوق‌العاده بودند؛ اما چطور بگویم؟ به نظرم همیشه احساس می‌کردم که در آن کارزارها نقش یک شخصیت را بازی می‌کنم و همان‌طور که رشد کردم، می‌خواستم چیزی را ایجاد و نمایندگی کنم که برای خودم صادق و حقیقی باشد.»

با توجه به استفاده از هشتگ #TheStartOfYou و پست‌های منتشرشده به نظر می‌رسد که خط تولید محصولات جوهانسون با محوریت مواد سازگار با محیط‌زیست و گیاهی است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Outset (@theoutset)

 جوهانسون به عنوان رئیس هیئت‌مدیره شرکت جدید که انتظار می‌رود در تاریخ اول مارس به‌طور رسمی راه‌اندازی شود، فعالیت خواهد کرد. کیت فاستر، یکی از بنیان‌گذاران این شرکت، مدیرعامل خواهد بود. فاستر قبلاً بنیان‌گذار و مدیرعامل SwearBy بود؛ یک سایت دیجیتالی که بر توصیه محصولات مختلف به‌صورت فردی تمرکز دارد.

ریحانا، جسیکا آلبا، گوئینت پالترو و جنیفر لوپز در حال حاضر تولیدات زیبایی خاص خود را دارند که همه آن‌ها بر روی مواد اولیه پاک، سادگی، در دسترس بودن و فراگیر بودن تاکید می‌کنند؛ اما شلوغی این بازار، جوهانسون را از ورود به فضای مراقبت از پوست که سال گذشته به میلیاردر شدن ریحانا کمک کرد، باز نمی‌دارد.

بیشتر از مُد و زیبایی