شرکت فیلم‌سازی «ریس ویترسپون» به قیمت ۹۰۰ میلیون دلار فروخته می‌شود

ویترسپون: «بیشتر روی این هدف متمرکز خواهم شد که زنان مولف بیشتری از تمام سابقه‌ها و پیشینه‌ها جمع کنم»

ریس ویترسپون، بازیگر سینمای آمریکا - Frederic J. Brown / AFP

شرکت فیلم‌سازی ریس ویترسپون، تولیدکننده سریال اقتباسی موفق «دروغ‌های بزرگ کوچک»، قرار است به قیمت ۹۰۰ میلیون دلار فروخته شود.

وال استریت ژورنال روز دوشنبه اول اوت گزارش کرد شرکت هلو سان‌شاین که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد، قرار است به شرکتی که در مالکیت بلک‌استون گروپ، که یک شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری است، فروخته شود.

گرچه این شرکت‌ها شرایط معامله خود را به طور علنی فاش نکردند اما روزنامه یاد شده به نقل از افراد آگاه قیمت را ۹۰۰ میلیون دلار گزارش کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

ویترسپون گفته است: «بیشتر روی این هدف متمرکز خواهم شد که زنان مولف بیشتری از تمام سابقه‌ها و پیشینه‌ها جمع کنم تا مهارت‌های خود را به نمایش بگذارند. این اقدامی معنادار در دنیا است چون واقعا بدان معنی است که داستان زنان هم اهمیت دارد.»

این معامله ظاهرا بخشی از برنامه‌ها برای راه‌اندازی شرکتی در دنیای سرگرمی است که هنوز نام ندارد و قرار است مدیران سابق شرکت والت دیزنی آن را اداره کنند.

شرکت هلو سان‌شاین تاکنون در ۱۸ مورد برای سریال‌ «دروغ‌های بزرگ کوچک» و همچنین «مورنیگ شو» (با حضور جنیفر آنیستون، ریس ویترسپون و استیو کارل) و سریال کوتاه «آتش‌های کوچک در همه‌جا»، اقتباسی از رمان سلستی انجی به همین نام،  نامزد جایزه امی شده است.

«دروغ‌های بزرگ کوچک» هم اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته لیان موریارتی است که فصل اول آن در سال ۲۰۱۷ و فصل دوم در سال ۲۰۱۹ پخش شده است.

© The Independent

بیشتر از فیلم