ویمبلدون ۲۰۱۹: خوش لباس‌ترین چهره‌های مشهور

در روز دوم تورنمنت تنیس، دوشس کمبریج لباس سفید دکمه‌دار بر تن داشت

AFP

مسابقات قهرمانی تنیس ویمبلدون ۲۰۱۹ به طور رسمی آغاز شده است و شمار زیادی از افراد مشهور در استادیوم «سنتر کورت» در حال لذت بردن از تماشای تنیس دیده شده‌اند.

جنل مونه، خواننده، برای اولین بار در ویمبلدون در روز اول تورنمنت حضور یافت. او لباسی راه راه خاکستری، قرمز و سفید، دامن کوتاه و کلاه قرمز جالب توجهی بر تن داشت. در جریان بازی، این ستاره موسیقی هیجان خود را از طریق توئیتر با دیگران به اشتراک گذاشت. زمانی که مسابقه بین کوری گوف و ونوس ویلیامز جریان داشت که در آن تنیس باز جوان ۱۵ ساله، الگوی ۳۹ ساله‌ی خود را شکست داد، او نوشت، «شاهد آینده است».

دوشس کمبریج که به عنوان یک هوادار مشتاق تنیس مشهور است، در روز دوم مسابقات با لباسی سفید و دکمه دار با مارک مد بریتانیایی سوزانا در حالی که کیفی از الکساندر مک کوئین در دست داشت، در سنتر کورت حاضر شد.

دوشس کمبریج، حامی سلطنتی تنیس روی چمن انگلستان و کلوپ کراکت و انجمن تنیس روی چمن است.

روی گالری کلیک کنید تا تمام چهره‌های مشهور خوش لباس مهمان در این رویداد ورزشی را ببینید.    

دوشس کمبریج در روز دوم مسابقات قهرمانی تنیس در ویمبلدون حضور یافت. او لباسی سفید کار طراحی بریتانیایی سوزانا بر تن داشت و کیف الکساندر مک کوئین در دست گرفته بود. دوشس حامی سلطنتی تنیس روی چمن انگلستان و کلوپ کراکت و انجمن تنیس روی چمن است.

بارونس فلولا بنجامین روز دوم مسابقات در لباس سفید زیبا و ظریفی که با گردنبندی شکیل تزئین شده بود وعینک آفتابی خاکستری در ویمبلدون حضور یافت.

بازیگر سینما ویل پولتر با کت و شلوار سرمه‌ای و کراوات سرمه‌ای و راه‌های قرمز در جایگاه سلطنتی در استادیوم بسیار شیک به چشم می‌خورد.

خواننده کاترین جنکینز در روز اول مسابقات از آفتاب لذت می‌برد. او لباس بندی راه راه با دامن میدی کار طراح لباس زنانه بریتانیایی آن مسون بر تن داشت.

خواننده جنل مونه در سنتر کورت، عکسی از خودش در توئیتر به اشتراک گذاشت. او لباس راه راه خاکستری، قرمز و سفید بر تن داشت با پیراهن سفید و کراوات مشکی و کلاه قرمز.

الکس رودریگز، بازیگر حرفه‌ای پیشین بیس بال کت و شلوار سرمه‌ای و کراوات بر تن در سنتر کورت در کنار بازیگر الساندرو نیوولا نشسته است. 

© The Independent

بیشتر از زندگی