حراج خیریه کرونا؛ از کفش‌های ایمی واینهاوس تا دست‌نوشته بونو

مبالغ جمع‌آوری شده در خیریه‌هایی در آمریکا و بریتانیا مصرف خواهند شد

کفش‌های پاشنه بلند متعلق به ایمی واینهاوس، خواننده فقید پاپ بریتانیا از جمله اقلام برجسته این حراجی هستند- JEFF PACHOUD / AFP

لباس‌های ستارگان مشهور، متن دست نویس ترانه‌ها و بلیط‌های کنسرت مهمان‌های ویژه از جمله اقلامی هستند که به زودی در یک حراجی از سوی «آیلند رکوردز»، به منظور جمع آوری کمک مالی برای امور خیریه همزمان با بحران ویروس کرونا عرضه می‌شوند. 

کمک‌های جمع آوری در حراجی «One Love Covid-19 Relief» قرار است صرف «خیریه‌های ان اچ اس با هم» در بریتانیا و نیز خیریه «غذا رسانی به آمریکا» در ایالات متحده شود. 

کفش‌های پاشنه بلند متعلق به ایمی واینهاوس، خواننده فقید پاپ بریتانیا و نیز کت و کفش‌های متعلق به شان پال، از جمله اقلام برجسته این حراجی هستند. 

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

متن‌های دست‌نویس آهنگ‌های  بونو‌ و انی لنکس، همراه با جایزه سال ۲۰۱۰ موبو که به گیگز، خواننده رپ به خاطر بهترین هنرمند موسیقی هیپ هاپ اعطا شده بود نیز در این مجموعه به حراج گذاشته می‌شوند. 

مراسم این حراجی که میزبانی آن را بیلی پورتر بر عهده دارد، روز ۲۱ ماه مه ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت لندن به طور زنده پخش خواهد شد. 

مجموعه این اقلام برای دیدن و قیمت گذاری از سوی مشتریان در کاتالوگ اینترنتی طراحی شده قابل دسترسی می‌باشد. 

ماه گذشته، مجموعه ای از وسایل مورد استفاده در فیلم‌های سینمایی نیز از سوی شرکت «توزیع ای ۲۴» برای جمع آوری کمک به منظور مبارزه با اپیدمی جهانی ویروس کرونا به حراج گذاشته شد. 

گردنبند جواهر نشان مدل فربی، از فیلم «‌جواهرات تراش نخورده»، و بلوز کلاه‌داری که توسط زندایا در سریال‌های سرخوشی شبکه اچ بی او، پوشیده شده بود از جمله اقلامی بودند که توجه زیادی به خود جلب کردند. 

© The Independent

بیشتر از فرهنگ و هنر