دراکوی هری پاتر ۲۸۸ دلار می‌گیرد برایتان پیام خصوصی ضبط می‌کند 

این ستاره مجموعه «هری پاتر» حدود ۲۰ میلیون دلار ثروت دارد 

و با وجود قیمت بالا به نظر می‌رسد که هواداران از فرصت دریافت پیغام‌های شخصی از این بازیگر لذت می‌برند- Stephen Lovekin/Getty Images/AFP

تام فلتون، بازیگر مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» برای هواداران این مجموعه پیغام‌های ویدیویی شخصی ضبط می‌کند. هواداران ۲۸۸ دلار برای این پیغام شخصی پرداخت می‌کنند.

ثروت این ستاره انگلیسی حدود ۲۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. او خدمات خود را در «کامئو» ارائه می‌کند، تارنمایی که در آن هواداران می‌توانند افراد مشهور را برای ضبط پیغام‌های ویدیویی شخصی به خدمت بگیرند. در صفحه آقای فلتون آمده است: «بازیگری که بیشتر از همه به خاطر ایفای نقش دراکو مالفوی از مجموعه هری پاتر شناخته می‌شود.»

این بازیگر ۳۲ ساله در فیلم تبلیغی صفحه خود می‌گوید: «سلام پسران، دختران، خانم‌ها و آقایان. من تام فلتون هستم و با هیجان بسیار از کامئو استفاده می‌کنم. هر تقاضایی که برای روز تولد، هدایت معنوی یا سخنرانی انگیزه‌بخش داشتید با من تماس بگیرید.»

او می‌افزاید: «همه این کارها را انجام می‌دهم. من در کالیفرنیا هستم، هوا آفتابی است، بگذارید احساس خوب را پخش کنم. صلح و عشق.»

و با وجود قیمت بالا به نظر می‌رسد که هواداران از فرصت دریافت پیغام‌های شخصی از این بازیگر لذت می‌برند.

آقای فلتون در «کامئو» نرخ محبوبیت ۴.۹ از پنج دارد و ۸۹ نفر از مشتری‌هایی که از ویدیوهایشان راضی هستند، برایش پیغام گذشته‌اند. 

یکی از آن‌ها نوشته است: «تام برای پیغام ویدیویی من خیلی بیش از حد لازم زحمت کشید. ممنونم.»

دیگری می‌گوید: «خیلی ممنونم تام! دوست من به گریه افتاد، خیلی از این ویدیو خوشش آمد.»

دیگران هم از فلتون تشکر کردند که دنیای جادوگری را برای هواداران زنده نگه داشته است.»

یکی از مشتریان ضمن دادن پنج ستاره، نوشت: «خیلی خیلی خیلی ممنونیم!!! دنیای جادوگری راه فراری برای دختر ما از تقلاهایش با سندروم آسپرگر و اضطراب اجتماعی است. شاید هرگز ندانید این‌که کسی مثل شما وقت بگذارد و این کار را برای او انجام دهد، چه معنایی برای ما دارد. واقعا ممنونم. نه فقط از اعماق قلبم که با تمام وجودم. شاید باید نظرم را راجع به دراکو مالفوی عوض کنم. شوخی کردم. واقعا محشری!!!»

به گفته تارنمای «کامئو»، قیمت‌ها را «ستاره‌ها شخصا تعیین می‌کنند» — یعنی فلتون خودش قیمت ۲۸۸ دلار را تعیین کرده است.

اما آقای فلتون به هیچ وجه گران‌قیمت‌ترین ستاره این وب‌سایت نیست. کیتلین جنر خواهان دریافت مبلغ ۲۵۰۰ دلار از هواداران است. کریس هریسون، مجری برنامه «بچلر»، ۳۷۵ دلار دریافت می‌کند.

© The Independent

بیشتر از زندگی