«روزی روزگاری در هالیوود»: فیلم جدید کوئنتین تارانتینو در فستیوال ۲۰۱۹ کن

ستارگان فیلم، برد پیت، لئوناردو دیکاپریو و مارگو رابی

تازه ترین فیلم کوئنتین تارانتینو، «روزی روزگاری در هالیوود»، دراواخر سال جاری برای نخستین بار در فستیوال کن نمایش داده خواهد شد.

فیلم جدید این کارگردان قبلا در فهرست فیلم‌های فستیوال کن قرار نداشت چون گزارش‌ها حاکی از آن بود که تهیه آن تا برگزاری فستیوال تمام نخواهد شد.

تارانتینو نخستین بار بیست و پنج سال پیش به خاطر فیلم پالپ فیکشن جایزه نخل طلائی فستیوال کن را ربود. حال او امیدوار است فیلم جدیدش، «روزی روزگاری در هالیوود»، بار دیگر این جایزه پرطرفدار را نصیب خود کند.

تریلر فیلم که در آن ستارگانی چون برت پیت، لئوناردو دیکاپریو و مارگو رابی بازی می‌کنند، دراوایل سال جاری نشان داده شد.

موضوع فیلم فرهنگ هیپی‌ها در صنعت فیلم‌های هالیوود در دهه ۶۰ لس آنجلس و همزمان با قتل‌های گروه وابسته به چارلز مانسون است.

تارانتینو که آخرین فیلمش موسوم به «هشت نفر نفرت انگیز» بود، پنج سال برای فیلم اخیرش کار کرده است. از دیگر ستارگانی که در آن بازی می‌کنند، باید از آل پاچینو، داکوتا فنینگ، دیمیان لوئیس، لنا دانهم و بروس درن نام برد. برت رینولدز و لوک پری هم در زمان حیاتشان در این فیلم نقش بازی کردند.

در میان فیلم‌هایی که در فستیوال امسال کن نشان داده خواهد شد باید از کارهای کن لوچ، جسیکا هاوزنر، پدرو آلمودووار، برادران داردن، جیم یارموش، ترنس ملک و خاویر دولان نام برد.

«روزی روزگاری در هالیوود» در ۱۴ ماه اوت در بریتانیا بروی اکران خواهد رفت.

© The Independent

بیشتر از فیلم