کیم کارداشیان وست می گوید در پاریس «نزدیک بود بمیرد»

«ترسناک‌ترین تجربه‌ کل عمرم بود»

AMY SUSSMAN / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

کیم کارداشیان وست لحظه‌ای که در اکتبر ۲۰۱۶ در پاریس از او دزدی کردند را «ترسناک‌ترین» تجربه‌ عمرش توصیف کرده است.

ستاره‌ تلویزیونی برنامه‌های واقع‌نما در قسمت جدید از برنامه‌ داستان‌های واقعی هالیوودی که از شبکه‌ ای! پخش می‌شود این واقعه را بازگو کرد و توضیح داد چگونه دزدان وارد اتاق خوابش شدند و جواهرات‌اش را به ارزش میلیون‌‌ها دلار بردند، جواهراتی که شامل حلقه‌‌ نامزدی ۲۰ قیراتی‌ هدیه‌ شوهرش کانیه وست بوده و ۴ میلیون دلار (۳.۲ میلیون پوند) ارزش داشته است.

کارداشیان وست گفت «درست موقعی که می‌خواستم بخوابم شنیدم چند مرد از پله‌ها بالا می‌دوند. جواهرات و حلقه‌ام را می‌خواستند و من هم مقاومت نکردم همه‌چیز را به آن‌ها دادم و آن‌ها هم دست و پایم را بستند».

این زن ۳۸ ساله در ادامه توضیح داد وقتی دزدان دست و پایش را بستند و در حمام رهایش کردند ترسیده‌ بود بمیرد.

او گفت: «با چسب لوله چشم‌ها و دهانم را بستند. ترسناک‌ترین تجربه‌ کل عمرم بود. آدم حتی فکرش را هم که می‌کند نزدیک است بمیرد».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

کارداشیان وست ادامه داد: «در آن شرایط آدم فقط خودش را برای لحظه‌ای آماده می‌کند که می‌خواهند به او شلیک کنند و بکشند. آن ۱۰ دقیقه واقعاً کل زندگی‌ام را دگرگون کرد».

کانیه وست که در این برنامه حضور داشت گفت سعی می‌کند به آن دزدی فکر نکند چون برایش تجربه‌ بیش از حد دردناکی بوده است.

او گفت: «از آن خاطره فکرهای زیادی در مغزم رژه می‌روند. دلم نمی‌خواهد آن فیلم‌ها را تماشا کنم. خاطرات، فیلم‌های درون ذهن آدم هستند. من دوست دارم فیلم‌های خوشی و شادی‌ام را تماشا کنم».

پس از این دزدی گزارش رسید که شرکت بیمه‌ کارداشیان وست دارد از محافظ شخصی سابق‌اش پاسکال دوویه که مسئولیت امنیت جانی او را در آن زمان به عهده داشت شکایت می‌کند.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk/

© The Independent

بیشتر از زندگی