خودداری کاخ باکینگهام از افشای نتیجه بازرسی «قلدری‌های» مگان مارکل

مگان مارکل به اخراج دو دستیار شخصی و تحقیر برخی کارکنان متهم شد

این بررسی را کاخ باکینگهام در مارس ۲۰۲۱ و پس از طرح اتهام اقدام دوشس به اخراج دو دستیار شخصی‌اش انجام داد. هم‌چنین ادعایی مبنی بر این مطرح شده بود که کارکنان در موارد بسیاری «تحقیر» شده‌اند- Matt Dunham / POOL / AFP

کاخ باکینگهام نتیجه بررسی اتهامات قلدری علیه دوشس ساسکس را افشا نخواهد کرد.

به گفته یک منبع ارشد آگاه در کاخ سلطنتی، جزئیات این بررسی برای حفظ هویت کسانی که در این بازرسی شرکت داشته‌اند افشا نخواهد شد. بررسی‌کنندگان از کارکنان فعلی و پیشین خواسته بودند تجربه‌های خود را از کار کردن زیر دست دوشس با آن‌ها در میان بگذارند.

این منبع آگاه گفت اعضای خانواده سلطنتی و کارکنان از تغییر سیاست‌ها و روش‌های بخش نیروی انسانی کاخ آگاه شده‌اند اما این موارد به اطلاع عموم مردم نخواهد رسید.

این بررسی را کاخ باکینگهام در مارس ۲۰۲۱ و پس از طرح اتهام اقدام دوشس به اخراج دو دستیار شخصی‌اش انجام داد. هم‌چنین ادعایی مبنی بر این مطرح شده بود که کارکنان در موارد بسیاری «تحقیر» شده‌اند.

همان موقع وکلای او این اتهام‌ها را رد کردند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در آن زمان، کاخ باکینگهام اعلام کرد پس از انجام این بررسی، هرگونه توصیه به تغییر سیاست‌ها و روش‌ها در گزارش امتیازهای سلطنتی (Sovereign Grant) خواهد آمد، گزارشی که هر سال منتشر می‌شود و امور سلطنتی آن سال در آن به ثبت می‌رسد.

در سند مالی سال ۲۰۲۱-۲۰۲۲، که تحت عنوان «گزارش کارکنان» منتشر شد، فهرستی از سیاست‌ها و روش‌های نیروی انسانی آمده است. اما هنوز مشخص نیست پس از انجام این بازرسی از طرف یک شرکت حقوقی و با هزینه خصوصی از جیب شخصی که گمان می‌رود از اعضای ارشد خانواده سلطنتی باشد، کدام‌ یک از این موارد جدید است.

در این گزارش هم‌چنین از سیاست «نگرانی در محل کار» خانواده سلطنتی سخن به میان آمده است که در آن افراد به مطرح کردن هرگونه نگرانی احتمالی خود در زمینه رفتار دیگران تشویق شده‌اند و تعیین شده است مسائل چگونه منتشر شوند. این سیاست‌ها از طریق شبکه اینترنت داخلی موسوم به کورونت (Coronet) در دسترس کارکنان است.

در این سند همچنین آمده است: «در طرح هم‌یاری با کارکنان خانواده سلطنتی که سال‌ها پیش بنیان نهاده شده است به آن‌ها مشاوره می‌دهیم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم و کارکنان این طرح برای ارائه «کمک‌های اولیه سلامت روان» آموزش دیده‌اند... مدیران برای حمایت، نظارت و هدایت گروه خود و نظارت بر نحوه همکاری آن‌ها آموزش دیده‌اند.»

یک منبع ارشد آگاه در کاخ سلطنتی گفت: «در مورد تغییراتی که در سیاست‌ها و روش‌ها ایجاد شده است صحبتی نمی‌کنم، فقط می‌گویم این سیاست‌ها و روش‌ها به‌روزآوری شده است... سیاست‌های مربوط به «نگرانی در محل کار» در مورد همه کسانی که در حیطه خانواده سلطنتی کار می‌کنند اعمال می‌شود.»

این منبع آگاه بعدا افزود: «به علت محرمانگی مذاکرات درباره جزئیات این توصیه‌ها صحبتی نکرده‌ایم. این توصیه‌ها بنا بر مصلحت در چارچوب سیاست‌ها و روش‌ها ایجاد شده و این سیاست‌ها و روش‌ها تغییراتی داشته است.»

«بدین ترتیب همه کارکنان و همه اعضای خانواده سلطنتی از سیاست‌ها و روش‌های اصلاح‌شده مطلع خواهند شد.»

© The Independent

بیشتر از زندگی