قاضی مصری همسرش را که یک مجری معروف بود، به طرز وحشتناکی کشت

شیما جمال یکی از مجریان مطرح و شناخته‌شده تلویزیون مصر بود

ایمن حجاج، متهم به قتل همسرش، معاون نهاد قضات شورای دولتی بود - alhadath

اولین تصاویر از یک مرد مصری که همسرش را به طرز دلخراشی کشت و روی صورتش اسید پاشید، منتشر شد و به گزارش الحدث، مقام‌های مصر اعلام کردند که قاتل شیما جمال، مجری تلویزیون این کشور، همسر او، قاضی ایمن حجاج، مشاور و معاون شورای دولتی، است.

خواهر این مجری مقتول در گفت‌وگو با رسانه‌ها خبر داد که راننده همسر خواهرش اعتراف کرده که قاضی ایمن حجاج او را در مزرعه‌ای به قتل رسانده است. این راننده به مشارکت خود در این جرم هم اعتراف کرد.

او توضیح داد: «هیچ کدام از اعضای خانواده ما شک نداشتند که همسرش او را کشته است. از زمانی هم که این خبر را شنیدیم، چند بار با او تماس گرفتیم، اما تمام تلفن‌های همراه او خاموش بود. حالا هم هیچ‌کس از محل نگهداری او اطلاعی ندارد و گفته می‌شود که به خارج از کشور فرار کرده است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

گزارش‌ ناپدید شدن این مجری، سه هفته پیش به پلیس اعلام شد و حالا پلیس پس از پیگیری‌های طولانی،همسرش را به عنوان قاتل معرفی کرده است. این زن همسر دوم این قاضی بود و هشت سال پیش با همدیگر ازدواج کرده‌ بودند.

پس از اعتراف راننده قاتل، پلیس به محل دفن این مجری در مزرعه رفت و جنازه او را پیدا کرد. گفته می‌شود همسر این مجری او را به بهانه خرید یک ویلا به آنجا برده و با قنداق اسلحه به سرش کوبیده و سپس با روسری او را خفه کرده و پس از ریختن اسید روی صورتش، او را دفن کرده است.

همسر این زن پیش از این به پلیس گفته بود که همسرش به آرایشگاه رفته و دیگر بازنگشته است.

ایمن حجاج، متهم به قتل همسرش، معاون نهاد قضات شورای دولتی بود و رسیدگی به امور قضات را بر عهده دارد. او سال‌ها به عنوان سخنگوی این سازمان مهم فعالیت می‌کرد. به گفته مقام‌های مصری، به منظور وارد شدن به مراحل محاکمه، مصونیت قضایی این شخص لغو شده است.

شیما جمال از مجریان مطرح و شناخته‌شده تلویزیون مصر بود که در سال ۱۳۹۶، با اقدامی غیرمتعارف در برنامه زنده تلویزیونی جنجال‌آفرین شد. این مجری شبکه ال‌تی‌سی همان‌طور که قبلا به یکی از بینندگان خود وعده داده بود، در یک برنامه زنده، بسته‌ای را باز کرد، پودر کوکایین را روی دستش ریخت و آن را مصرف کرد.

بیشتر از جهان