دیابت مانع کار مدل جوان نیست

لیلا ماس اجازه نمی دهد دیابت نوع یک مانعی برای حرفه او شود

لیلا ماس و نمایش دستگاه سنجش قند خون - Instagram/lilamoss

لیلا ماس در کنار زیورآلات، کیف‌ها و عینک‌هایی که از طرف خانه‌های مشهور مد معرفی می‌کند، شی دیگری را هم به نمایش گذاشت که موجی از تحسین را برایش به دنبال آورد. این مدل جوان، در نمایش تبلیغاتی فندی-ورساچه دستگاه کنترل قند خونش را همراه خودش داشت. این حرکت به این معنا تعبیر شد که او اجازه نمی‌دهد بیماری دیابتش (دیابت از نوع یک) مانعی برای پیشرفت در حرفه مد شود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

دختر کیت ماس مشهور، در کارزار تبلیغاتی جدیدی که با همکاری فندی و ورساچه ترتیب داده شده بود، با افتخار در حالی که دستگاه سنجش قند خون خود را روی بازویش داشت، جلوی دوربین رفت.

ماس ۱۹ ساله، در عکسی که دوشنبه در اینستاگرام منتشر کرد لباسی با طرح باروک به همراه کفش‌هایی با پاشنه‌های درشت مشکی پوشیده و یک کیف سیاه و سفید کوچک نیز در دست دارد.

هزاران نفر از طرفدارانش در پیام‌های خود در پای این عکس، با ستایش از او، به این نکته اشاره کردند که لیلا ماس به‌نوعی نماینده دیگرانی است که با این بیماری زندگی می‌کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila Grace (@lilamoss)

یک نفر با اشاره به «لیبره»، سازنده دستگاه سنجش قند خون، نوشت: «از اینکه لیبره خود را نشان دادید متشکرم، این برای جامعه نوع یک معنای زیادی دارد.»

دیگری گفت: «عکس عالی! لیبره‌ات را دوست داشتم! از تو به خاطر عادی‌سازی تجهیزات [دیابت] نوع یک متشکرم.»

دوناتلا ورساچه هم نوشت: «بسیاااااار زیبا!!!»

این نخستین باری نیست که دختر کیت ماس که شباهت خارق‌العاده‌ای به مادرش دارد، تجهیزات پزشکی خود را به نمایش می‌گذارد. در سپتامبر ۲۰۲۱ او برای نمایش مد Fendace روی سکو رفت و درحالی‌که یک لباس شنا با چاپ باروک و یک کت برش‌زده به تن داشت با افتخار پمپ انسولین را روی ران خود به نمایش گذاشت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila Grace (@lilamoss)

لیلا که در سال ۲۰۲۰ نخستین‌بار برای Miu Miu روی صحنه رفت، در نمایش Fendace با مادرش و همچنین امبر والتا، امیلی راتایکوفسکی و دیگر نام‌های بزرگ همراهی می‌کرد.

اومنی‌پاد یا پمپ انسولین این مدل جوان در فرش قرمز شب‌نشینی موزه متروپولیتن (Met Gala) ۲۰۲۲ نیز، درحالی‌که او پیراهنی بسیار زیبا و شفاف از خانه مد  بربری به تن داشت، به نمایش گذاشته شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila Grace (@lilamoss)

در دیابت نوع ۱ که در کودکان و جوانان شایع‌تر است، بدن قادر به تولید انسولین کافی نیست. دستگاه‌های جدید سنجش و تزریق انسولین مانند نمونه‌ای که ماس همراه خود داشت، افراد زیادی را از تزریق‌های روزانه بی‌نیاز کرده است.

 این نوع دستگاه شامل یک مجموعه سنجش و خوانش قند خون است. با قرار گرفتن دستگاه سنجش بر روی پوست، قند مایع میان‌بافتی به‌طور مرتب اندازه‌گیری و در زمان لازم، انسولین به بدن وارد می‌شود.

بیشتر از مُد و زیبایی