مجموعه هیجان‌انگیز لباس‌های پاییزی، اچ اند ام

همکاری «اچ اند ام» و «پرینگل» اسکاتلند در لباس‌های پاییزی

H&M x Pringle of Scotland

 

اچ اند ام (H&M) به دلیل همکاری با طراحان پرفروشی همچون «ورساچی»، «بالمین»، «اردم» و «جیامباتیستا والی» مشهور شده است.

در پاییز امسال، این تولید کننده معروف لباس با پیوستن به «پرینگل» اسکاتلند که نامی آشنا در لباس بافتنی است، ترکیبی پرشور خلق کرده است.

همزمان با تغییر هوا و رفتن به سمت پاییز، این دو نام بزرگ تجاری مجموعه‌ای را ارائه داده‌اند و قول می‌دهند که این لباس‌ها مهمترین جا را در کمد لباس‌های زمستانی‌تان به خود اختصاص دهند. از ژاکت‌های جلوبسته راحت تا لباس‌های ورزشی بلند، در این مجموعه جای دارند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

کتی والاس، مدیر پرینگل اسکاتلند می‌گوید: «پرینگل اسکاتلند سابقه‌ای طولانی در همکاری با دیگر برندها دارد و این آخرین همکاری با اچ اند ام، بسیار الهام بخش بوده است.ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای معرفی لباس‌های بافتنی موروثی خود هستیم و امیدواریم که این جدیدترین لباس‌های ورزشی سرزنده با طرح‌های معروف آرگایل و فرآیل، مشتریان فعلی ما را راضی کند، و همچنین از طریق اچ اند ام به مخاطبان جهانی برسد».

طرح‌های آرگایل و ژاکارد، تولیدکننده بریتانیایی لباس‌های بافتنی، در این مجموعه با چرخش ظریفی دیده می‌شود. تکه‌های اصلی شامل ژاکت با الهام از طرح‌های لوزی با بافت میله‌ای پشمی، و همچنین بلوزهای یقه قیفی تاشده با آستین‌های گشاد است.

در جای دیگر، نخ‌های سنتی به وفور در لبه‌های ژاکت کار شده و پیراهن‌های بافتنی زنانه با زیپ‌های حلقه‌دار بسته می‌شوند.

با استفاده از پلی استر بازیافت شده و پنبه ارگانیک در کنار پشم کوزی، این مجموعه در رنگ‌های پاییزی از خاکستری، قهوه‌ای بیسکویتی و خردلی قرار می‌گیرد که در سراسر آن، رنگ زرد فسفری به چشم می‌خورد.

برای جلب توجه دوستداران سگ، این مجموعه همچنین ژاکت‌های سگ را با همان طرح و رنگ مشابه ارائه کرده است.

قیمت‌ها نیز بسیار مقرون به صرفه هستند، از ۶.۹۹ پوند برای یک جفت دستکش بدون انگشت شروع می‌شود تا ۴۹.۹۹ پوند برای یک ژاکت کشباف جلو باز.

ماریا اوستبلوم، رییس بخش طراحی لباس زنانه در اچ اند ام می‌گوید: «همکاری با پرینگل اسکاتلند، برندی با چنین تاریخ غنی و چشمگیر، برای تیم طراحی اچ اند ام بسیار مفرح بوده است. ما طرح‌های نمادین آرگایل و ژاکارد را مجدداً کار کردیم تا به آن یک حالت جوان‌پسند و ورزشی بدهیم و افتخار می‌کنم که توانسته‌ایم طیف وسیعی از پلی‌استرهای بازیافت شده، پشم و پنبه‌های آلی  (ارگانیک) را به‌کار ببریم. من مشتاقانه منتظرم تا ببینم مشتریان این لباس‌ها را به سبک خودشان استفاده کنند».

لباس‌های اچ اند ام و پرینگل اسکاتلند از سوم اکتبر در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در معرض فروش قرار دارد.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk/life-style

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی