تیم المپیک ایالات‌متحده به سلیقه کیم کارداشیان لباس می‌پوشد

این نشان تجاری در ابتدا نامش «کیمونو» بود

تصاویر لباس‌های نشان تجاری اسکیمز بر تن برخی از ورزشکاران صاحب‌نام المپیکی-facebook/SKIMSbody

کارداشیان در پستی در حساب اینستاگرام خود گفت که «مفتخر است» که از نشان تجاری او خواسته‌شده است لباس‌هایی را که تیم ایالات‌متحده آمریکا در المپیک ۲۰۲۰ توکیو می‌پوشد را تهیه کند.

کارداشیان خطاب به ۲۳۱ میلیون دنبال کننده خود گفت: «از ۱۰ سالگی من همه جزئیات مربوط به المپیک را از پدرخوانده‌ام شنیده‌ام.» کیم کارداشیان با اشاره به روح المپیک نوشت: «من درک می کنم که فداکاری و افتخار بخشی از بازی‌های المپیک است.»

کیتلین جنر، با نام بروس جنر، قهرمان المپیک بود که با مادر کارداشیان ها، کریس کارداشیان ازدواج کرد و پدرخوانده چهار دختر او از جمله کیم شد. ۲۳ سال زندگی با این خانواده باعث شد که دخترها از نزدیک با فضای ورزش آشنا شوند.

تصاویر لباس‌های نشان تجاری اسکیمز بر تن برخی از ورزشکاران صاحب‌نام المپیکی پیش‌ازاین هم در تبلیغات و معرفی محصولات کیم کارداشیان منتشرشده بود. الکس مورگان، فوتبالیست المپیکی، ورزشکار دوومیدانی پارالمپیک، اسکات باست و ورزشکار دوومیدانی المپیک، دلیله محمد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این محصولات برای خرید آنلاین نیز در دسترس خواهد بود.

اسکیمز شروع پرحاشیه‌ای داشت. در ابتدا نامش کیمونو بود که با بالا گرفتن انتقادها نسبت به «بی‌احترامی به فرهنگ ژاپن» نامش به اسکیمز تغییر داده شد. ارزش این نشان تجاری حدود ۱٫۶ میلیارد دلار است.

طراحی لباس‌های تیم ورزشی آمریکا در المپیک از سال ۲۰۰۸، بر عهده رالف لورن بود که لباس‌های اعضای تیم را برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه آماده می‌کرد. همچنین لباس‌های ورزشی اعضای تیم مانند نیم‌تنه و پستان‌بند و شلوارک‌ها هم از نشان تجاری نایک تهیه می‌شد.

بیشتر از مُد و زیبایی