پیراهنی که دوست دختر بوریس جانسون پوشیده بود نایاب شد

کری سایموندز این پیراهن در مراسم آغاز به نخست وزیر بریتانیا پوشیده بود

کری سایموندز (نفر وسط) در داونینگ استریت در انتظار رسیدن بوریس جانسون، ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۹- Tolga AKMEN / AFP

پیراهنی که کری سایموندز برای سخنرانی شریک زندگی خود، بوریس جانسون، پوشیده بود، ظرف چند ساعت به فروش رفت و نشان داد که او از ویژگی‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شخصیت تأثیرگذار در بازار مد، برخوردار است. 

روز چهارشنبه، این مسئول سابق روابط عمومی، در اولین حضورش به عنوان دوست دختر نخست وزیر جدید بریتانیا، یک پیراهن صورتی با گل‌های قرمز بر تن داشت که توسط شرکت «گوست» طراحی شده است.

این زن ۳۱ ساله پیراهن ۱۲۰ پوندی‌اش را با کفش‌های پاشنه‌بلند بندی روباز و رژ لب صورتی هماهنگ کرده بود.

Tolga AKMEN / AFP

در فاصله کوتاهی پس از ظاهر شدن او، بیشتر سایزهای این پیراهن که در اندازه‌های مختلف در ر وبسایت «گوست» عرضه شده بود، به فروش رفت شد و اندکی پس از آن، همه موجودی آن فروخته شد.

طبق توضیحات سایت «گوست»، این پیراهن با یک بند دور گردن بلند همراه است، و دارای بند پشت، آستین گشاد و دوخت برجسته در بالاتنه است. بخش دامن آن اندکی کلوش است و «یک زیپ مخفی دارد تا کاملا بر بدن بنشیند».

در رسانه‌های اجتماعی، مردم بلافاصله به تعریف و تمجید از سبک لباس و پیراهن این زن ۳۱ ساله پرداختند.

شخصی در توییتر نوشت: «به هر کسی که به من بگوید کری سایموندز پیراهنش را از کجا خریده است، جایزه می‌دهم».

پیرس مورگان، مجری برنامه «صبح بخیر بریتانیا»، نیز لباس سایموندز را تحسین کرد. او در تویتیی نوشت: «به عنوان یک کارشناس در زمینه مد بریتانیا، می‌گویم که عاشق لباس کری سایموندز شدم».

سرعت فروش این پیراهن شبیه پدیده «تأثیر مگان» است که باعث می‌شود هر لباسی که مگان مارکل می‌پوشد، ظرف چند ساعت به طور کامل به فروش برود.

© The Independent

بیشتر از زندگی