مذاکره ملیسا مک‌کارتی برای بازی در «پری دریایی کوچولو»

خانم مک‌کارتی برای بازی در نقل «اورسولا»ی شرور در حال مذاکره است

ملیسا مک‌کارتی (نفر وسط)- AFP

ملیسا مک کارتی در حال مذاکره با دیزنی در مورد بازی در نقش «اورسولا»ی شرور در بازسازی فیلم لایو اکشن «پری دریایی کوچولو» است. 

به گفته نشریه «ورایتی»، در حال حاضر مذاکرات در مرحله مقدماتی است. گفت‌وگوها درباره نقش جادوگر دریایی است که در یک معامله شرورانه، صدای «اریل»، پری دریایی کوچولویی که عاشق یک شاهزاده می‌شود، را بگیرد.

هنوز نام دیگر بازیگران فیلم اعلام نشده است، اما کارگردان آن، راب مارشال خواهد بود که فیلم «مری پاپینز باز می‌گردد» را کارگردانی کرد.

در این بازسازی از ترانه‌های فیلم کارتونی سال ۱۹۸۹ و نیز چند ترانه جدید از الن مِنکِن و لین مانوئل میراندا استفاده خواهد شد. سناریوی فیلم را هم دیوید مک گی خواهد نوشت.

البته «اورسولا» ترانه‌های شرورانه خودش را خواهد داشت و فرض بر این است که مک کارتی ترانه اجرای ویژه خودش را از ترانه «ارواح بدبخت فلک‌زده» ارائه خواهد کرد.

کاراکت «اورسولا» در اصل از شخصیت زن‌پوش «دیواین» الهام گرفته شده بود. اکنون دوست‌داران این شخصیت، کمپانی دیزنی را به خاطر آن که برای بازی در این نقش از یک «زن پوش» استفاده نمی‌شود، به‌باد انتقاد گرفته‌اند.

زمان یادگیری است. ارسلا باید توسط یک زن‌پوش اجرا شود. ارسلا از دیواین (یک زن پوش) الهام گرفته شده بود که می‌بایست خودش آن‌را ایفا کند، اما متاسفانه به دنبال اکران اسپری مو در سال ۱۹۸۸ درگذشت.
 
خوب است، اما همچنان فکر می‌کنم یک زن پوش باید آن را انجام بدهد. مثل د جینجر مینی. اما این فقط نظر من است. منظورم این است که ارسلا از دیواین الهام گرفته شده است. باید زن‌پوشی باشد که بتواند بخواند.

 

طرح ارسلا از روی دیواین کشیده شده است. جینجر مینی نزدیک‌ترین به دیواین است که می‌تواند «ارواح بدبخت فلک زده» را بخواند. هیچ انتقادی از بقیه استعدادها نیست، اما به ضرر دیزنی و استودیوی دیزنی است که کس دیگری را برای ایفای این نقش در نظر بگیرد.

فیلم بعدی در صف اکران فیلم‌های کلاسیک بازسازی شده کارتونی دیزنی، «شیرشاه» است که قرار است روز نوزدهم ژوئیه اکران شود.

© The Independent

بیشتر از فرهنگ و هنر