اندرسن کوپر: بدون مادرم بسیار احساس تنهایی می‌کنم

مجری معروف سی‌ان‌ان مى‌گويد «با مادرم، همه چیز عالی بود»

اندرسن کوپر، مجری معروف برنامه‌های خبری سی‌ان‌ان به مادرش گلوریا که اوایل هفته درگذشت ادای احترام می‌کند.

گوینده و برنامه گردان سی‌ان‌ان بامداد جمعه در شبکه تلویزیونی سخن گفت و از تمام کسانی که پیام‌های همدردی فرستاده‌اند سپاسگزاری کرد.

او گفت: «مادر من از این همه توجه و کلمات صمیمانه‌ای که در باره او نوشته یا گفته شده است، سخت شگفت‌زده خواهد شد».

کوپر به دوستی اشاره کرد که مادر او را «ستاره راهنمای من، نوری در تاریکی» توصیف کرده بود.

کوپر گفت: «پدرم وقتی من ۱۰ ساله بودم مُرد و برادرم وقتی ۲۱ ساله بودم». اشاره او به پدرش ویات اموری کوپر بود که در سال ۱۹۷۸ در جریان عمل جراحی قلب جان‌سپرد و برادرش کارتر واندربیلت کوپر که در ۱۹۸۸ خودکشی کرد.

اندرسن کوپر گفت: «او آخرین عضو فامیل بلافصل من بود، آخرین کسی که مرا از آغاز می‌شناخت. همه رفته‌اند و حالا بسیار احساس تنهایی می‌کنم. امیدوارم حداقل باهم باشند».

شبکه سی‌ان‌ان بخشی از یک ‌ویدیوی پگی لی، خواننده و بازیگر را که واندربیلت دوست داشت ‌پخش کرد.

کوپر با لبخند افزود :«هر زمانی که ترانه تمام می‌شد، مادرم می‌گفت «عالی نیست؟» و لبخند می‌زد. عالی بود. با او، با مادرم، عالی بود».

واندربیلت بازیگری بود که زندگی خارق العاده هنری‌اش را با بازی در فیلم « دخترک ثروتمند فقیر» در دوره رکود بزرگ آغاز کرد. مادر اندرسن که از یک تراژدی خانوادگی و ازدواج‌های متعدد جان به در برد و در دهه‌های ۷۰ و ۸۰  به عنوان طراح پیشگام شلوار جین مشهور شد، روز دوشنبه در ۹۵ سالگی درگذشت.

کوپر گفت واندربیلت در خانه در حالی که دوستان و خانواده در کنارش بودند چشم از جهان فروبست. او به سرطان معده پیشرفته دچار بود.

© The Independent

بیشتر از زندگی