نجات سه بچه‌گربه از یخ‌زدگی به دست کارگر شریف

قهوه داغ زندگی گربه‌ها را نجات داد

سه بچه‌گربه رها شده که از سرما به زمین یخ‌زده چسبیده بودند، خوشبختانه توسط کارگر نفتی که سریع چاره‌ای پیدا کرد و قهوه گرم به روی آنها ریخت، از بند یخ آزاد شدند.

کندال دیویش این بچه‌گربه‌ها را نزدیک «دریتون ولی» در ایالت آلبرتا در کانادا پیدا کرد که محلی بسیار سرد و همواره یخ‌بندان است. ویدیوی نجات دادن گربه‌ها از زمان انتشار آن فراگیر شده است و این کارگر دلسوز، مخاطبان را از وضعیت سلامت گربه‌ها باخبر کرده است.

آقای دیویش در فیسبوک نوشت: «امروز این سه تا کوچولو را در انتهای راه یکی از چاه‌های نفتم پیدا کردم. به احتمال زیاد کسی آنها را آنجا رها کرده بود. گربه‌های بیچاره در سرما به زمین یخ‌زده چسبیده بودند و تمام شب را آنجا گیر کرده بودند. هر سه بچه‌گربه امروز به خانه جدید خود رفتند و به جای جدا کردن آنها، هر سه با هم باقی خواهند ماند. هر سه آب و غذا خورده‌اند و خیلی انرژی دارند. ممنون از دغدغه همه شما و تشکر ویژه از کسانی که پیشنهاد دادند که سرپرستی آن‌ها را به عهده بگیرند.»

این ویدیو که روز چهارشنبه گذشته گرفته شده است، آقای دیویش را در حال نزدیک شدن به توله‌های بیچاره و گرفتار در برف و یخ نشان می‌دهد. شنیده می‌شود که او خطاب به دوربین می‌گوید: «به این کوچولوهای بیچاره نگاه کن، الان کمک‌تان می‌کنم، همه چیز درست خواهد شد، آیا تمام شب را اینجا گیر کرده‌اید؟»

یکی از گربه‌ها آزاد است، ولی دم دوستانش در برف یخ زده است. آقای دیویش با دیدن این صحنه، به وانت خود برمی‌گردد، قهوه گرم می‌آورد و روی آن گربه‌ها می‌ریزد تا آزاد شوند.

در این فیلم همچنین صدای گربه‌ها شنیده می‌شود که تا زمان نجات یافتن و رفتن به آغوش ناجی خود، گریه می‌کنند. آقای دیویش هنگام بازگشت به وانت خود می‌گوید: «این خیلی کار ظالمانه‌ای است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

بعد از این حادثه، آقای دیویش توضیح داد که توله گربه‌ها را به خانه برده است و به آنها آب و غذا داده است.

او افزود: «آنها را به خانه بردم و آب و غذا دادم و به نظر می‌رسد که هر سه صحیح و سالم باشند. اگر هر یک از شما دوستان می‌خواهد حیوان جدیدی به خانواده خود اضافه کند، به ما خبر بدهید، چرا که این گربه‌ها به خانه‌ای جدید نیاز دارند. به نظر می‌رسد که هر سه توله گربه مذکر باشند و ما همچنین به آنها داروهای لازم را داده‌ایم.»

© The Independent

بیشتر از جهان