شوخی برد پیت با جنیفر آنیستون

برد پیت جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را از آن خود کرد

برد پیت به شکلی غیرمنتظره درباره ازدواج‌های ناکامش با آنیستون و آنجلینا جولی حرف زد - Emma McIntyre/AFP

برد پیت با بردن جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد برای نقش خود در «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) در جوایز انجمن بازیگران فیلم (Screen Actors Guild Awards) یک قدم به گرفتن اولین اسکار خویش نزدیک‌تر شد.

این بازیگر که همچنین پیشتر در ماه جاری میلادی برنده بهترین نقش مکمل مرد در مراسم گلدن گلوب شد با سخنرانی خود و طنزپردازی درباره ازدواج‌های ناکام خویش و علاقه غریب کوئنتین تارانتینو به پای خانم‌ها، حاضران را غرق خنده کرد.

او به محض ورود به صحنه برای گرفتن جایزه، آن را بالای سر گرفت و به شوخی گفت: «باید این را به عکس‌های حساب کاربری خود در تیندر اضافه کنم.» [تیندر (Tinder) یکی از مشهورترین سایت‌های دوست یابی است]

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

حاضرین که شامل مریل استریپ، جیمی فاکس، و همسر سابق او، جنیفر آنیستون بودند همه به این شوخی خندیدند.

و لحظه بعد او به نحوی غیرمنتظره و صادقانه درباره ازدواج‌های ناکام خویش با آنیستون و آنجلینا جولی حرف زد.

او گفت: «بگذارید صادقانه بگویم، ایفای نقش کلیف بوث خیلی سخت بود، مردی که چت می‌کند، پیراهنش را در می‌آورد و با همسرش نمی‌سازد. با شخصیت خودم خیلی تفاوت داشت.»

جنیفر آنیستون برایش دست زد و سایر حضار از جمله تام هنکس، ال پاچینو و جان لایتگاو به تشویق این بازیگر پرداختند.

او از همبازیان خویش برای «ارتقای سطح بازی» خود تشکر کرد و اشاره‌ای ویژه به مارگو رابی، مارگارت کوالی و داکوتا فانینگ و به‌ خصوص پاهای ایشان کرد.

برد پیت به شوخی و با اشاره به روند تفتیش برای تضمین امنیت فرودگاه‌ها و شباهت آن با صحنه‌های متعددی در این فیلم که پای بازیگران را نشان می‌دهد، گفت: «جدی می‌گویم، کوئنتین بیشتر از ماموران امنیت فرودگاه کفش زنان را از پایشان درآورده است.»

خانم آنیستون هم کمی بعدتر برنده جایزه بهترین بازیگر زن برای برنامه تلویزیونی خود برای اپل با نام «برنامه صبحگاهی» (The Morning Show) شد.

در همین حال، خواکین فینیکس هنگام سخنرانی احساساتی خویش برای بهترین بازیگر مرد به نقش‌آفرینی هیث لجر در نقش جوکر اشاره کرد و فیلم «انگل» (Parasite) ساخته بونگ جون‌هو از کره جنوبی اولین فیلم طول تاریخ شد که جایزه بهترین فیلم این جشنواره را به عنوان فیلمی به زبانی خارجی از آن خود کرد.

© The Independent

بیشتر از فیلم