میمون‌های انتقامجو ۲۵۰ سگ را کشتند

خشم میمون‌ها زمانی برانگیخته شد که چند سگ‌ یک بچه میمون را کشتند

این میمون‌ها هر سگی را که بتوانند بربایند با خود به جای بلندی می‌برند و از بلندی به زمین پرتاب می‌کنند تا کشته شود‌ـ Pexels

در دهکده کوچکی در هند، گروهی میمون دست به کشتار سگ‌ها زدند.

به گزارش نیویورک پست، دسته‌ای از میمون‌های خشمگین نزدیک به ۲۵۰ سگ را بالای درخت‌ها و ساختمان‌ها بردند و از آن‌جا به زمین پرتاب کردند. خشم آن‌ها زمانی برانگیخته شد که چند سگ‌ یک بچه میمون را کشتند.

اهالی شهرستان بید در استان ماهاراشترا در ۵۰۰ کیلومتری شرق بمبئی، به خبرنگاران گفتند که میمون‌ها فقط در پی انتقام بودند و در روستای لاوول حتی یک سگ را هم زنده نگذاشتند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گفته این روستاییان، کشتار زمانی آغاز شد که نزدیک به یک ماه پیش، چند سگ یک بچه میمون را کشتند. از آن زمان، میمون‌ها هر سگی را که بتوانند بربایند با خود به جای بلندی می‌برند و از بلندی به زمین پرتاب می‌کنند تا کشته شود.

در تصویری از این ستیز میان میمون‌ها و سگ‌ها، نزدیک لبه پشت‌بام ساختمانی، سگ کوچکی دیده می‌شود که در چنگال میمونی اسیر است.

اهالی روستای لاوول با جنگل‌بانی تماس گرفتند و کمک خواستند. اما جنگلبانان نتوانستند حتی یک میمون را بگیرند.

روستاییان سپس خود دست به‌ کار شدند و کوشیدند این جانوران را در تله بیندازند. اما آن موقع بود که میمون‌ها سراغ مردان دهکده آمدند. گزارش‌ها حاکی از آن است که چند روستایی تلاش داشتند سگ‌ها را نجات بدهند اما خود از بلندی‌ به پایین پرت شدند و زخمی شدند. 

میمون‌ها تقریبا تمام توله‌سگ‌‌های منطقه را کشته‌اند، اما خشمشان هنوز فروکش نکرده است و اکنون، به کودکانی دبستانی حمله می‌کنند.

این روستا نزدیک به ۵ هزار سکنه دارد.

بیشتر از جهان