ترامپ از پلوسی تشکر کرد

پلوسی: ترامپ ارزشش را ندارد.

رئیس جمهور ترامپ از نَنسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، برای نظرش مبنی بر نیاز نبودن به استیضاح رئیس جمهور تشکر کرد. خانم پلوسی که از منتقدان سرسخت ترامپ است، برای اولین بار به طور عمومی از حمایت نکردن از طرح استیضاح دانولد ترامپ گفت. وی در گفت و گویی با روزنامه واشنگتن پست گفت: «استیضاح، عملی تفرقه انداز است. مگر آنکه واقعا اتفاق بسیار بدی که هر دو حزب موافق آن باشند، رخ دهد، فکر نمی کنم ما باید طرح استیضاح را مطرح کنیم چون کشور را به دو گروه تقسیم خواهد کرد و او ارزش این را ندارد».

دانولد ترامپ در حساب توئیتری خود نوشت: «من بسیار از ننسی پلوسی برای اعلام نظر مخالفش درباره استیضاح تشکر می کنم ولی همه باید یک واقعیت کوچک را به خاطر بسپارند که من هیچ کار اشتباهی انجام ندادم. اقتصاد و اشتغال در بهترین وضعیت خود هستند، ارتش در وضعیتی عالی به سر می برد و خیلی موفقیتهای دیگر».

وی ادامه داد: «چطور می خواهید کسی را استیضاح کنید که بسیاری او را موفق ترین رئیس جمهور در دو سال اول ریاستش در تاریخ آمریکا می دانند؟ خصوصا وقتی اشتباهی انجام نداده و استیضاح برای جرائم و رفتارهای ناپسند در سطح بالاست».

گفتنی است دانولد ترامپ برای اتهام هایی چون رابطه با روسیه تحت تحقیق سازمان اف بی آی است که توسط رابرت مولر نظارت می شود.


 

بیشتر از