نگاهی به لباس‌های ویدیو کلیپ «تو باید آرام بگیری»

دوشنبه، زمانی که ستاره محبوب، تِیلور سویفت، جدیدترین ویدیوی تک آهنگِ خود به نام «تو باید آرام بگیری» (You Need to Calm Down) را منتشر کرد، هوادارانش به وجد آمدند.

 ویدیوی جدید سویفت، نمونه‌ کوچکی از محتوای آلبوم پیش روی او «عاشق» (Lover) است که هواداران بی صبرانه منتظرش هستند. ویدیو کلیپ اخیر این موسیقیدان ۲۹ ساله حاوی مجموعه‌ای از لباس‌های مختلف است که دستکم پنج نمونه آن عجیب و غریب هستند.

ویدیو کلیپ جدید تا حدی مشابه ویدیوی پیشین او با نام «من!» است. کلیپ «من!» مملو از رنگ‌های متنوع و کمرنگ مداد رنگی بود. این بار نیز «تو باید آرام بگیری» از فضایی بازیگوش و پر زرق و برق برخوردار است و در آن لباس‌های خیال‌انگیزی به نمایش در می‌آیند.

در این ویدیو اشاره‌هایی به کدورت مفتضحانه‌‌ای که پیشتر میان سویفت و کِیتی پری پیش آمده بود، می‌شود؛ کدورتی که اکنون دیگر برطرف شده است. نقطه اوج این موضوع در پایان ویدیو کلیپ است، زمانی که خود کیتی پری با لباس طرح همبرگری که ماه گذشته در ضیافت «مِت گالا» پوشیده بود، در صحنه ظاهر می‌شود.

سویفت با استفاده از نماد غریبه نیست؛ تمام آن مارهایی را که در ویدیو کلیپ «ببین مرا مجبور به چه کارهایی کردی؟» (Look What You Made Me Too) حضور داشتند، به یاد می‌آورید؟ در این ویدیو کلیپ هم او در حرکتی نمادین دوستی مجددش با کیتی پری را با پوشیدن لباسی با طرح سیب زمینی سرخ‌کرده به نمایش می‌گذارد. در این صحنه، در حرکتی تحسین برانگیز، سویفت حتی نوک موهایش را به نشانه فرو رفتن سیب‌زمینی‌ها در سس کچاپ، سرخ کرده است.

در صحنه‌ای دیگر، او یک بیکینی زرد مدل قدیمی به تن دارد و در این بخش به نظر می‌رسد او دارد ابراز ارادتی می‌کند به «اِل وودز»، شخصیت صورتی پوش فیلم «قانونا بلوند» (Legally Blond) ساخته سال ۲۰۰۱.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

 

© The Independent

بیشتر از زندگی