تصاویر اسکارلت جوهانسون در فیلم «عنکبوت سیاه» لو رفت

در این تصاویر، «او تی فگبینلی»، همبازی خانم جوهانسون نیز در محل فیلمبرداری دیده می‌شود

نخستین تصاویر اسکارلت جوهانسن در محل فیلمبرداری فیلم جدیدش، «عنکبوت سیاه»، در شبکه مجازی منتشر شده است.

در یکی از این عکس‌ها که در بیشه جنب استودیوهای فیلمبرداری «پاین وود» در لندن گرفته شده، اسکارلت جوهانسن درحال پیاده روی و حرف زدن با تلفن همراهش دیده می‌شود.

عکس دیگری، کاراکتر اسکارلت جوهانسن در این فیلم، ناتاشا رومانووا، را نشان می‌دهد که به یک خودروی لندرور نزدیک می‌شود. در این تصاویر، «او تی فگبینلی»، هم‌بازی خانم جوهانسون نیز در محل فیلمبرداری دیده می‌شود. آقای فگبینلی بازیگر سریال «سرگذشت ندیمه» است.

گفته شده داستان «عنکبوت سیاه» نگاهی دارد به وقایعی که پیش از نخستین فیلم «انتقام‌جویان» رخ داده است. هنوز استودیوهای دیزنی و مارول فیلمبرداری «عنکبوت سیاه» را تائید نکرده‌اند. انتظار می‌رود این دو استودیو در ماه‌های آینده چهارمین فاز برنامه‌هایشان را اعلام کنند.

«کیت شورتلند» فیلمساز استرالیایی که بیشتر برای فیلمش درباره وقایع آلمان نازی، «لُور» شناخته می‌شود، کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و «جک شِفِر» نویسنده فیلم «کاپیتان مارول»، سناریوی فیلم را نوشته است.

فلورانس پاگ دیگر بازیگر این فیلم است که نقش جاسوسی هم سطح ناتاشا رومانووا را دارد و یک «ضد قهرمان» است. رِیچِل وایس و دیوید هاربِر دیگر بازیگران این فیلم هستند. 

© The Independent

بیشتر از زندگی