آیا جی‌جی حدید «قانون لئوناردو» را نقض خواهد کرد؟

کاربران رسانه‌های اجتماعی سبک معاشرت دی‌کاپریو با زنان را دستمایه طنز و انتقاد قرار دادند

 این زوج که هنوز به صورت رسمی رابطه‌شان را علنی نکرده‌اند، هنگام خوش‌وبش در یک مهمانی دیده شدند-AFP

لئوناردو دی‌کاپریو و جی‌جی حدید با هم دیده شدند و این قرار گذاشتن‌ها ممکن است پایانی باشد بر «قانون لئوناردو» در داشتن رابطه عاطفی با دخترانی که از او خیلی کم سن و سال‌تر هستند. 

به گزارش نشریه پیج‌ سیکس، لئوناردو دی‌کاپریو، هنرپیشه فیلم تایتانیک که به داشتن رابطه با زنان زیر ۲۵ سال معروف است، با جی‌جی حدید، مدل معروف که حدودا ۲۷ ساله است، وارد رابطه شده و «قانون لئوناردو» را زیر پا گذاشته است.

با اینکه حدید این روزها به دلیل شرکت در مراسم متعدد مد از جمله نمایش دنیای ووگ و جوایز مد روز رسانه‌، روزهای بسیار پرمشغله‌ای را می‌گذراند، ظاهرا برای ملاقات با دوست‌پسر جدید خود هم وقتی پیدا کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

 این زوج که هنوز به صورت رسمی رابطه‌شان را علنی نکرده‌اند، هنگام خوش‌وبش در یک مهمانی ویژه ریکی آکیوا و دارن جینشول، دوستان دی‌کاپریو و دو نفر از معروف‌ترین برگزارکنندگان مهمانی‌های شبانه نیویورک و لس‌آنجلس، دیده شدند. به گفته منبع نشریه پیج سیکس، «لئو با یکی از دوستان مردش و جی‌جی با یکی از دوستان مدلش در این مهمانی حضور داشت و چهار نفری سر یک میز نشسته بودند.»

خبر رابطه حدید و دی‌کاپریو ماه‌ها است که نقل محافل است. این شایعه پس از آنکه آن‌ها در ماه ژوییه در مراسم افتتاحیه باشگاه گرانقیمت و شیکی که فقط مخصوص اعضای خاص است، با هم دیده شدند، شروع شد. علاوه بر این، به گفته یک منبع دیگر، آن‌ها در ماه اوت نیز در یک مکان شیک و خصوصی با هم بوده‌اند.

نشریه پیپل نیز این هفته گزارش داد دی‌کاپریو و حدید در حال شناخت یکدیگرند.

جی‌جی حدید ۲۷ ساله از زین مالک، خواننده، یک دختر دارد. آن‌ها در اکتبر ۲۰۲۱ از هم جدا شدند. او همچنین یک خط تولید لباس به نام «گست این رزیدانس» (Guest in Residence) دارد.

دی‌کاپریو نیز اخیرا به دلایلی نامعلومی، با کامیلا مورون، مدل، بعد از چهار سال، قطع رابطه کرد. پایان این رابطه که بعد از تولد ۲۵ سالگی مورون رخ داد، باعث شد کاربران رسانه‌های اجتماعی سبک معاشرت دی‌کاپریو با زنان را دستمایه طنز و انتقاد قرار دهند.

بیشتر از زندگی