شکایت جیمی اسپیرز از بریتنی به اتهام بدنام کردن او

مشکلات بریتنی اسپیرز با خانواده‌اش همچنان ادامه دارد

جیمی اسپیرز از دخترش می‌خواهد در مورد ادعاهایی که در  اینستاگرام در باره او مطرح کرده است، پاسخگو باشد - Combo/AFP/Getty Images via AFP

جیمی اسپیرز، پدر ۶۹ ساله بریتنی، ستاره موسیقی پاپ آمریکایی، دخترش را متهم به آبروریزی و شوراندن مردم در فضای مجازی علیه او کرد.

الکس وینگارتن، وکیل جیمی اسپیرز، گفت که بریتنی همچنان به اتهامات تحریک‌آمیز علیه پدرش در شبکه‌های اجتماعی ادامه می‌دهد و احتمالا در کتاب خاطراتی که در آینده منتشر می‌کند نیز همین کار را انجام دهد.

بر اساس اسنادی که جیمی اسپیرز ارائه کرده است، او از دادگاه می‌خواهد دخترش را به دادگاه احضار کنند تا در مورد ادعاهایی که در صفحه اینستاگرامش در باره پدرش مطرح کرده است، پاسخگو باشد.

بریتنی اسپیرز، که مدت زیادی از خبر ازدواجش با سام اصغری بازیگر و مدل ایرانی نگذشته است، پیش از غیرفعال کردن حساب اینستاگرامش، از خانواده‌اش به دلیل بدرفتاری‌هایشان در طول دوران قیمومیت به شدت انتقاد کرده بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گزارش تی‌ام‌زی و بر اساس اسنادی که روزنامه اینسایدر ارائه کرد، جیمی اسپیرز می‌خواهد ادعاهایی را به چالش بکشد که دخترش علیه او مطرح کرده است.

بریتنی در پست‌های اینستاگرامی متعدد، با بیش از ۴۰ میلیون مخاطب، در مورد سختی‌ها و فشاری که در دوران قیمومیت تجربه کرده بود نوشت، از جمله این‌که یک‌بار برای معالجه و درمان وادار شده ۸ لوله آزمایش خون بدهد و یا برای کاهش درد حتی مجاز به استفاده از داروهای مسکن نبوده است.

همچنین بر اساس اسناد ارائه شده، این خواننده ۴۰ ساله که در دنیای موسیقی به او لقب شاهدخت پاپ داده‌اند، در پستی اینستاگرامی ادعا کرده بود که در آن دوران از نوشیدن الکل هم منع شده بود.

وکیل جیمی اسپیرز خواستار آن شده است که بریتنی در مورد ادعاهایی که به صورت عمومی در باره پدرش مطرح کرده، پاسخگو باشد.

متیو رزنگارت، وکیل بریتنی اسپیرز، در بیانیه‌ای که در روزنامه پیج‌سیکس منتشر کرد، به جیمی اسپیرز واکنش نشان داد: «آقای اسپیرز که در دادگاه سپتامبر سال گذشته به شکل مفتضحانه‌ای تعلیق شد، به خوار و خفیف کردن خود ادامه می‌دهد. به ویژه با این پرونده احمقانه و نابخردانه‌ای که اخیرا علم کرده است. پرونده‌ای که خودش هم می‌داند پر از مغلطه و خطا است ... هر کس دیگری که باشد از این کارها خجالت می‌کشد اما او و تیم حقوقی‌اش واقعا بی‌شرم هستند. اگر ناراحتی به خاطر بی‌اعتبار کردن شخصیت او باشد، آقای اسپیرز مدت‌ها پیش این کار را با خودش کرده است.»

بیشتر از زندگی