سیلیان مورفی: مامور ۰۰۷ بعدی باید « زن» باشد

جیمز باند جدید آوریل ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

Robert Viglasky / Tiger Aspect Productions

سیلیان مورفی به شایعات درباره احتمال بازی او در نقش جیمز باند پاسخ داد و گفت گرچه «به شدت مفتخر است» که جانشین بازیگر بزرگی مانند دنیل کرگ شود، اما به نظرش مامور ۰۰۷ بعدی باید خانم باشد.

نام ستاره سریال «پیکی بلایندرز» تنها یکی از اسامی است که شایعه شده نقش بعدی مامور ۰۰۷ را بعد از نقش‌آفرینی نهایی دنیل کرگ در این نقش در سال آینده با فیلم «وقتی برای مردن نیست»، بر عهده خواهد گرفت ولی او اخیرا از جانب خواهرزاده ایان فلمینگ، خالق جیمز باند نیز برای این نقش تمجید شده که گفته است به نظرش مورفی جاسوس «باحال، جذاب و یکه‌بزنی» خواهد بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

مورفی به جی‌کیو گفت: «این بحث‌ها به نظر بیشتر برای بازار گرم‌کنی دست‌اندرکاران است که حرف از کسی که بزنند که از قضا در یک سریال تلویزیونی نقشی مشابه ایفا کرده و گهگاه کت‌وشلوار رسمی به تن می‌کند ... البته باید بگویم که به شدت مفتخرم که برای ایفای چنین نقشی از من حرف زده می‌شود. ولی به نظر من یک خانم باید مامور بعدی باشد».

جیلیان اندرسون، لاشانا لینچ، ادریس البا، ریچارد مدن، و همبازی مورفی در پیکی بلایندرز، تام هاردی نیز از جمله دیگر نامزدهای احتمالی برای ایفای این نقش هستند.

«وقتی برای مردن نیست» که شاهد حضور کرگ در نقش باند برای بار پنجم و آخر است، در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ در بریتانیا راهی پرده سینماها خواهد شد.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk

© The Independent

بیشتر از فیلم